www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Архив рубрики ‘Ваше здоров’я’

«Тисячі людей, яким відновлено зір, моляться за здоров’я таких лікарів»

П’ятниця, червня 22, 2018 9 просмотров | Опубликовал:

За своє життя мені доводилося лікуватися у різних відділеннях нашої лікарні. У цьому році мене доля закинула в офтальмологічне відділення Новоград-Волинського ТМО, яке очолює Микола Петрович Стоянчук.

У Новограді — 13 випадків захворювання на кір

П’ятниця, червня 15, 2018 40 просмотров | Опубликовал:

Перші випадки захворювання в Новоград-Волинському районі з’явилися у квітні поточного року, були поодинокими. На даний час зареєстровано 13 випадків, із них — 3 вогнища пов’язані між собою. В Україні продовжується спалах кору. Кожен тиждень реєструється 1300-1500 випадків захворювань.

У районі — випадок укусу змії

П’ятниця, травня 18, 2018 79 просмотров | Опубликовал:

І цей випадок — не єдиний у Житомирській області, тож лікарі закликають людей бути обачними. Найчастіше укус відбувається випадково — якщо наступити на змію, тоді ж з’являються чітко виділені одна чи дві точкові ранки або подряпини.

«Хочемо, аби влада звернула увагу на наших дітей»

П’ятниця, травня 04, 2018 92 просмотров | Опубликовал:

ВІЗОЧНИКИ ПРОПОНУЮТЬ ВЛАДІ ПІДНЯТИСЯ У ПОЛІКЛІНІКУ ПАНТУСОМ-«ЕВЕРЕСТОМ» Візит новоградських дітей з інвалідністю та їх батьків у Німеччину, на запрошення благодійної німецької ГО, став не лише першою поїздкою за кордон, але й стимулом — діяти, аби змінити ставлення до інвалідів у своїй країні, своєму місті. І якщо дехто, побачивши, як допомагає держава ...

Чіпування: кого і навіщо?

П’ятниця, квітня 13, 2018 36 просмотров | Опубликовал:

Найголовніше, що варто знати турботливим господарям тварин, що чіпування — присвоєння тварині індивідуального цифрового коду із 15 цифр — безболісна та абсолютно безпечна процедура. Кожний мікрочіп — носій інформації — знаходиться в індивідуальному стерильному «контейнері», розмір якого рівний рисовому зернятку. Сама ж процедура — просте підшкірне введення в районі холки ...

Допоможімо дитині!

П’ятниця, березня 30, 2018 6 просмотров | Опубликовал:

Ярославу Лук’янчуку із с.Пилиповичі — 12 років. Хлопчик серйозно хворий. Діагноз: «саркома Юінга» — один із різновидів онкозахворювань.Ярослав тривалий час лікується: від початку встановлення у 2016 році страшного діагнозу він пройшов 16 курсів хіміотерапії, переніс операцію.Нині хлопчику знову потрібне активне лікування. Батьки й родичі Ярослава вже давно вибилися із сил, ...

У Новограді перебував фахівець з питань імунізації дітей Сергій Крамарьов

П’ятниця, березня 23, 2018 33 просмотров | Опубликовал:

16 березня у місті Новограді-Волинському, за ініціативи міського голови Віктора Весельського, з робочим візитом перебував доктор медичних наук, професор, завідувач кафедри дитячих інфекційних хвороб Національного медичного університету імені Богомольця, Заслужений лікар України Сергій Крамарьов.

Виявлений туберкульоз не є загрозою. Небезпека — у невиявленій хворобі

П’ятниця, березня 23, 2018 23 просмотров | Опубликовал:

За статистичними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, Житомирська область входить у п’ятірку регіонів з високими показниками розповсюдження туберкульозу, що свідчить про напружену епідемічну ситуацію, стале проведення значних обсягів профілактичних оглядів з метою виявлення туберкульозу.

Хвороби нирок: не будьте байдужими до себе!

П’ятниця, березня 23, 2018 44 просмотров | Опубликовал:

Статистика свідчить, що хвороби нирок широко поширені серед населення, тому — це актуальна проблема сучасної медицини. Основним завданням нирок є виведення продуктів обміну, які мають токсичний вплив на організм та здатні негативно впливати на процеси життєдіяльності. Патологія нирок призводить до порушення їх функції та розладів сечовидільної системи. Однією з найбільш ...

По-справжньому — народний!

П’ятниця, березня 16, 2018 66 просмотров | Опубликовал:

Ми знайомі багато років, але кожного разу не припиняю дивуватися, коли виявляю все нові риси характеру цієї людини. Цього разу до таких із них, як от: віра, освіченість, життєва мудрість, працелюбність, толерантність, дипломатія у стосунках і доброта, сміливо можна додати ще й співпереживання та готовність у будь-яку хвилину прийти на ...

До школи — 12 березня

П’ятниця, березня 09, 2018 31 просмотров | Опубликовал:

3 березня рішенням міської комісії з питань техногенно-еколологічної безпеки і надзвичайних ситуацій міста у деяких школах Новограда-Волинського призупинили освітній процес. Підставою для позачергового засідання стало рішення засідання відповідної Житомирської обласної комісії, у зв’язку з можливим зниженням тиску газу у транзитному газопроводі, внаслідок обмеження постачання природного газу на територію України, та ...

Мороз, ожеледиця і стан доріг — причина звернень до травматологів

П’ятниця, березня 02, 2018 24 просмотров | Опубликовал:

Останній зимовий місяць приготував багато синоптичних сюрпризів українцям, зокрема, й новоград-волинцям. Тож ми звернулися до травматологів, аби дізнатися, яким чином мороз та ожеледиця позначилися на здоров’ї наших мешканців.

Медична реформа розпочалась: до чого готуватися пацієнтам?

П’ятниця, березня 02, 2018 96 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Із 2018 року стартувала медична реформа. Які основні зміни відбудуться, та до чого готуватись пацієнтам? Андрій Г., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Як уберегтися від обмороження

П’ятниця, березня 02, 2018 11 просмотров | Опубликовал:

Під час сильних холодів не варто без необхідності виходити на вулицю. Особливо це стосується дітей та літніх людей. Крім того, в зоні ризику — люди, котрі страждають на вегето-судинну дистонію, атеросклероз та інші серцево-судинні захворювання.

Інформація щодо впровадження медичної реформи у 2018 році

П’ятниця, лютого 23, 2018 111 просмотров | Опубликовал:

У жовтні 2017 року Верховна Рада ухвалила законопроект щодо медичної реформи. Кабінетом Міністрів України розпорядженням від 15.11.2017 р. №821-р затверджено «План заходів із реалізації Концепції реформи фінансування системи охорони здоров’я до 2020 року».

Захворюваність на грип та ГРВІ продовжує зростати

П’ятниця, лютого 23, 2018 32 просмотров | Опубликовал:

Грип — це важка вірусна інфекція, яка вражає чоловіків, жінок і дітей різного віку. Захворювання грипом супроводжує висока смертність, особливо — у маленьких дітей і літніх людей. Грип та гострі респіраторні захворювання поступово підривають серцево-судинну систему, скорочуючи на кілька років середню тривалість життя людини.

Визначено аптеки, що надаватимуть пільги постраждалим внаслідок Чорнобильської катастрофи

П’ятниця, лютого 16, 2018 30 просмотров | Опубликовал:

9 лютого відбувся конкурс із визначення аптечних та стоматологічних установ міста, які надаватимуть відповідні пільги та послуги громадянам, котрі постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи.

«Не можуть медики лікувати у сараї»

П’ятниця, лютого 09, 2018 62 просмотров | Опубликовал:

ПРО КРИТИЧНУ СИТУАЦІЮ З ФІНАНСУВАННЯМ ГОВОРИЛИ У МІСЬКРАЙТМОПопри те, що здоров’я — то наше все, і без нього нівелюються усі інші блага, головний лікувальний заклад, яким є у нас міськрайТМО, багато років стає причиною конфліктів у питанні фінансування. Раніше — між містом і районом, а нині, в ході адмінреформи, до ...

«Представники цієї професії — особливі»

П’ятниця, лютого 09, 2018 58 просмотров | Опубликовал:

9 ЛЮТОГО — ДЕНЬ СТОМАТОЛОГАВід стоматолога залежить багато: чим вищою є майстерність — тим менше неприємних відчуттів отримують пацієнти. Представники цієї професії — особливі. Вони виконують кропітку, почасти надскладну і завжди надзвичайно важливу справу — щодня допомагають людям стати здоровими і щасливими, даруючи красу посмішки, впевненість у собі, гарне самопочуття.Стоматологічна ...

Якщо надворі — ожеледиця

П’ятниця, січня 26, 2018 17 просмотров | Опубликовал:

Зима, незважаючи на свою зовнішню принадність, часто супроводжується однією і тією ж напастю — ожеледдю. Найслизькіший лід — при температурі від близько 0 до -2°С.


беслодие лечим в клинике Феськова - http://sana-med.com.ua/