www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Архив рубрики ‘Питання-відповідь’

Затверджено податкові канікули на час карантину

П’ятниця, березня 27, 2020 22 просмотров | Опубликовал:

Парламент схвалив Закон «Про внесення змін до Податкового кодексу України та інших законів України щодо підтримки платників податків на період здійснення заходів, спрямованих на запобігання виникнення і поширення короновірусної хвороби (COVID-19)».

Оголошення

П’ятниця, березня 27, 2020 32 просмотров | Опубликовал:

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) прийом відвідувачів у ЦОП відбуватиметься за попереднім записом (за телефонами, зазначеними на офіційному субсайті територіальних органів ДПС у Житомирській області, банер «Центри обслуговування») винятково для надання невідкладних послуг, у разі гострої необхідності, зокрема: видача картки платника податків, внесення до паспорта громадянина України (у ...

Сервісні центри МВС на період карантину переходять в онлайн-режим

П’ятниця, березня 27, 2020 15 просмотров | Опубликовал:

Сервісні центри МВС тимчасово зупиняють прийом громадян. Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року №211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19», запроваджено карантин на всій території України. Сервісні центри МВС тимчасово зупиняють прийом громадян і працюють за окремим графіком, переважно, в режимі онлайн.

Сімейні форми виховання в Україні

П’ятниця, березня 20, 2020 12 просмотров | Опубликовал:

Бажання взяти на виховання дитину, народжену іншими, є ознакою нашої культури і виникає тільки в небайдужих до чужого горя, душевно щедрих і готових до самопожертви людей.Сімейними формами виховання сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, є усиновлення, опіка, піклування, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу.

Як змінилися місцеві податки у 2020 році

П’ятниця, березня 20, 2020 20 просмотров | Опубликовал:

У Новоград-Волинському управлінні ГУ ДПС у Житомирській області звертають увагу платників податків, що, відповідно до Податкового кодексу України (далі — ПКУ), до місцевих податків та зборів відносяться: плата за землю; податок на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки; транспортний податок; єдиний податок; збір за місця для паркування транспортних засобів; туристичний ...

Надавали репетиторські послуги? Задекларуйте доходи!

П’ятниця, березня 20, 2020 24 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинське управління ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє вчителів та викладачів, які у 2019 році надавали репетиторські послуги учням, студентам або дошкільнятам, при цьому не були зареєстровані суб’єктами підприємницької діяльності, що вони зобов’язані задекларувати свої доходи.

Уточнено перелік операцій із розрахунково-касового обслуговування, які не є об’єктом оподаткування ПДВ

П’ятниця, березня 20, 2020 16 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинське управління ГУ ДПС у Житомирській області звертає увагу, що з 10.01.2020 року набрала чинності постанова Правління Національного банку України (далі — НБУ) від 28 грудня 2019 року №167 «Про внесення змін до Переліку операцій із розрахунково-касового обслуговування, які не є об’єктом оподаткування» (далі — Постанова №167).

РРО не застосовується, якщо кошти перераховуються з поточного рахунку покупця на поточний рахунок продавця

П’ятниця, березня 20, 2020 3 просмотров | Опубликовал:

Якщо розрахунки за придбаний товар (послугу) проводяться в безготівковій формі без застосування платіжних карток і кошти перераховуються з поточного рахунку покупця на поточний рахунок продавця, така операція не потребує РРО. Те ж саме стосується випадків, коли покупець розраховується із продавцем шляхом внесення коштів через банк для подальшого їх зарахування на ...

у 2020 році в декларацію необхідно вносити унікальний номер запису в Єдиному державному демографічному реєстрі

П’ятниця, березня 13, 2020 17 просмотров | Опубликовал:

Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» від 02.10.2019 р. №140-ХІ внесено низку змін. Зокрема, нововведенням передбачено, що з 1 січня 2020 року суб’єктам декларування при заповненні декларації потрібно буде зазначити відомості про свій унікальний номер запису в Єдиному державному ...

Щодо змін у податковій декларації про майновий стан та доходи

П’ятниця, березня 13, 2020 16 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинське управління ГУ ДПС у Житомирській області повідомляє, що з 01 січня 2020 року триває кампанія декларування, за якою окремі категорії фізичних осіб зобов’язані подати річну податкову декларацію про майновий стан та доходи (далі — податкова декларація) та визначити податкові зобов’язання з податку на доходи фізичних осіб і військового збору, ...

Із 19 квітня 2020 року розширюється коло платників, які зобов’язані використовувати касові апарати

П’ятниця, лютого 28, 2020 45 просмотров | Опубликовал:

Законами України від 20 вересня 2019 року №128-IX «Про внесення змін до Закону України «Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг» щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі та послуг» та №129-IX «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо детінізації розрахунків у сфері торгівлі і ...

При виїзді на ПМП за кордон необхідно подати декларацію про доходи

П’ятниця, лютого 28, 2020 36 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинське управління ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що громадяни України, які планують виїхати за кордон на постійне місце проживання, зобов’язані не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду, подати до контролюючого органу декларацію про майновий стан і доходи.

На замітку підприємцю

П’ятниця, лютого 21, 2020 15 просмотров | Опубликовал:

ПРОЕКТ ЗАКОНУ УКРАЇНИ «ПРО ПРАЦЮ» №2708-1 НЕСЕ В СОБІ НОРМИ ГАРАНТІЙ ЩОДО ДОТРИМАННЯ ТРУДОВОГО ЗАКОНОДАВСТВА, ЗАХИСТУ ПРАВ ПРАЦЮЮЧИХ, ГАРАНТІЙ ОПЛАТИ ПРАЦІ ЗА ВИКОНАНУ РОБОТУ. ПРО ЙОГО ОСНОВНІ ПОЛОЖЕННЯ Є НАМІР ОЗНАЙОМИТИ НАШИХ ПІДПРИЄМЦІВ. У проекті закону містяться статті, що регулюють відносини між роботодавцем та працюючими. Підставою для трудових відносин є трудовий ...

Заміна посвідчення водія відтепер доступна онлайн через електронний кабінет водія

П’ятниця, лютого 14, 2020 45 просмотров | Опубликовал:

Відновлення та заміна посвідчення водія — одна з найпопулярніших послуг сервісних центрів МВС: щороку за нею звертається більше 500000 українців. Так само, як і замовлення індивідуальних номерних знаків чи перевірка авто за VIN-кодом, цей сервіс відтепер доступний онлайн в електронному кабінеті водія.

141690 грн штрафу доведеться сплатити за неоформленого працівника у 2020 році

П’ятниця, січня 31, 2020 27 просмотров | Опубликовал:

Із першого січня 2020 року мінімальна заробітна плата становить 4723 грн та в погодинному розмірі — 28,31 грн.

Автовласники можуть онлайн призначити користувача авто, щоб не сплачувати замість нього штрафи

П’ятниця, січня 24, 2020 27 просмотров | Опубликовал:

Нова безкоштовна послуга «Керування належним користувачем» з’явилася в Електронному кабінеті водія 20 січня. Тепер призначити належного користувача на авто можна, не виходячи з дому, щоб у разі автоматичної фото- або відеофіксації порушень ПДР штрафи отримувала особа, яка користується автомобілем, а не його власник.

Стартувала деклараційна кампанія-2020

П’ятниця, січня 24, 2020 31 просмотров | Опубликовал:

Із початку 2020 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, одержаних протягом 2019 року. Платник податків може обрати зручний для себе спосіб подачі податкової декларації про майновий стан і доходи (далі — декларація):

Із 1 січня скасовується звіт про суми податкових пільг із ПДВ

П’ятниця, січня 10, 2020 17 просмотров | Опубликовал:

Із 1 січня 2020 року скасовується звіт про суми податкових пільг, а ведення обліку податкових пільг із податку на додану вартість контролюючими органами здійснюватиметься на підставі податкової звітності.

Головна фішка новацій: застосування програмних РРО спростить ведення бізнесу

П’ятниця, січня 03, 2020 19 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинське управління ГУДПС у Житомирській області звертає увагу платників податків, що нові закони про застосування реєстраторів розрахункових операцій мають на меті спростити діяльність бізнесу шляхом введення програмних РРО. Адже вони є простішими у використанні, дешевшими та більш оперативними.

Штрафні санкції по РРО після 1 жовтня 2020 року:

П’ятниця, січня 03, 2020 20 просмотров | Опубликовал:

100% вартості товару, проданого з порушеннями, — за перше порушення; 150% вартості товару, проданого з порушеннями, — за кожне наступне порушення. Також передбачені такі фінансові санкції: