www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Архив рубрики ‘Питання-відповідь’

Із 1 січня скасовується звіт про суми податкових пільг із ПДВ

П’ятниця, січня 10, 2020 12 просмотров | Опубликовал:

Із 1 січня 2020 року скасовується звіт про суми податкових пільг, а ведення обліку податкових пільг із податку на додану вартість контролюючими органами здійснюватиметься на підставі податкової звітності.

Головна фішка новацій: застосування програмних РРО спростить ведення бізнесу

П’ятниця, січня 03, 2020 14 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинське управління ГУДПС у Житомирській області звертає увагу платників податків, що нові закони про застосування реєстраторів розрахункових операцій мають на меті спростити діяльність бізнесу шляхом введення програмних РРО. Адже вони є простішими у використанні, дешевшими та більш оперативними.

Штрафні санкції по РРО після 1 жовтня 2020 року:

П’ятниця, січня 03, 2020 19 просмотров | Опубликовал:

100% вартості товару, проданого з порушеннями, — за перше порушення; 150% вартості товару, проданого з порушеннями, — за кожне наступне порушення. Також передбачені такі фінансові санкції:

Дії платника в разі заміни РРО

П’ятниця, січня 03, 2020 7 просмотров | Опубликовал:

Головне управління ДПС у Житомирській області повідомляє, що для внесення змін у додаток до ліцензії на право роздрібної торгівлі алкогольними напоями щодо реєстраторів розрахункових операцій чи книг обліку розрахункових операцій, платнику необхідно подати заяву довільної форми із зазначенням адреси місця торгівлі, переліку РРО (КОРО), які знаходяться в місці торгівлі, та ...

Верховна Рада підтримала законопроект щодо спрощення податкового обліку

П’ятниця, січня 03, 2020 22 просмотров | Опубликовал:

Верховною Радою прийнято за основу проект Закону «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо функціонування електронного кабінету та спрощення роботи фізичних осіб-підприємців» (№2524 від 04.12.2019 р.).

Як повернути товар, куплений в Інтернет-магазині?

П’ятниця, грудня 27, 2019 18 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети «Звягель»! Я придбала в Інтернет-магазині мобільний телефон. Після його отримання виявила в ньому дефект. Чи поширюється дія Закону України «Про захист прав споживачів» на покупки через Інтернет? Якщо так, то які я маю права як споживач?Ганна П., м.Новоград-ВолинськийНа запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ...

Всеукраїнський тиждень права: громадяни мають право на звернення до органів податкової служби

П’ятниця, грудня 13, 2019 11 просмотров | Опубликовал:

У рамках проведення Всеукраїнського тижня права, відповідно до положення статті 17 Податкового кодексу України, кожен громадянин має право:

Чи можливе безоплатне стажування працівника?

П’ятниця, грудня 13, 2019 34 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети «Звягель»! Я довго шукав роботу за фахом та знайшов підходящу. Але перед тим, як мене прийняти, роботодавець пропонує мені пройти безоплатне стажування. Чи правомірні його вимоги в такій ситуації? Світлана Д., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

За яких умов громадянин може скористатися правом на податкову знижку

П’ятниця, грудня 13, 2019 17 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинське управління ГУ ДПС у Житомирській області нагадує, що податкова знижка — це сума витрат платника податку на оплату товарів, послуг резидента протягом звітного року, на яку дозволяється зменшення загального річного оподатковуваного доходу у вигляді заробітної плати.

Розширено перелік видів господарської діяльності, які не дають права перебувати на єдиному податку

П’ятниця, грудня 13, 2019 40 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинське управління ГУ ДПС у Житомирській області інформує, що, відповідно до змін, внесених до Податкового Кодексу Законом України від 20.09.2019 р. №129-ІХ, із 20 жовтня 2019 року не можуть бути платниками єдиного податку 1-3 груп підприємці, які здійснюють такі види діяльності:

Із 01.01.2020 року змінюються реквізити бюджетних рахунків

П’ятниця, грудня 13, 2019 7 просмотров | Опубликовал:

Із 1 січня 2020 року, у зв’язку з тим, що Державною казначейською службою України з початку 2020 року рахунки для сплати податків і зборів будуть відкриті, відповідно до Плану рахунків бухгалтерського обліку в державному секторі, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 31.12.2013 р. №1203 (із змінами та доповненнями), змінюються реквізити ...

Терміновий заборонний припис як засіб негайного припинення домашнього насильства

П’ятниця, листопада 29, 2019 18 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети «Звягель»! Мій чоловік часто «простягає» до мене руки, особливо на підпитку. Моя знайома, у якої була така сама ситуація, порадила звернутися за терміновим заборонним приписом. Які підстави та наслідки його застосування? Валентина Л., Новоград-Волинський район На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Виплати чорнобильцям перераховані в повному обсязі

П’ятниця, листопада 29, 2019 27 просмотров | Опубликовал:

«Куди зникли «чорнобильські» кошти?» — із таким запитанням у колективному листі до «Звягеля» звернулися постраждалі внаслідок Чорнобильської катастрофи.

Як отримати компенсацію за укус безпритульної собаки?

П’ятниця, листопада 22, 2019 42 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети «Звягель»! У місті — безліч безпритульних собак, які збиваються у зграї та часто поводять себе агресивно. Нещодавно така зграя напала на мою сусідку. Чи можливо відшкодувати шкоду в такому випадку та хто повинен нести за це відповідальність? Світлана М., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» ...

Про особливості вклеювання нового фото до паспорта після досягнення 25- чи 45-річного віку

П’ятниця, листопада 22, 2019 72 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинський районний відділ Державної міграційної служби України в Житомирській області доводить до відома жителів міста Новограда-Волинського та району, що 5 жовтня 2018 року набрала чинності постанова Кабінету Міністрів України від 3 жовтня 2018 р. №795 «Про внесення змін до постанови КМУ від 25 березня 2015 р. №302».

Паспорт громадянина України у вигляді І/D картки оформлюється з 14-ти років

П’ятниця, листопада 22, 2019 37 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинський районний відділ Державної міграційної служби України в Житомирській області доводить до відома жителів міста Новограда-Волинського та району про зміни, що набули чинності, згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 25 березня 2015 р. №302 «Про затвердження зразка бланка, технічного опису та Порядку оформлення, видачі, обміну, пересилання, вилучення, повернення державі, ...

Правові наслідки перебування в цивільному шлюбі. На що може претендувати колишня цивільна дружина?

П’ятниця, листопада 15, 2019 65 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети «Звягель»! Я прожив п’ять років із дівчиною в цивільному шлюбі. За час цих відносин я придбав квартиру, яка оформлена на мене. Нині відносини між нами припинені. Моя колишня дівчина погрожує, що забере в мене через суд квартиру. Чи може вона претендувати на моє майно? Андрій Т., м.Новоград-Волинський На ...

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

П’ятниця, листопада 01, 2019 106 просмотров | Опубликовал:

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Куди телефонувати, якщо спалюють траву чи сухе листя?

П’ятниця, листопада 01, 2019 43 просмотров | Опубликовал:

Інспекція благоустрою наголошує, що дим дуже шкідливо впливає на здоров’я людини. Токсини, які виділяються під час горіння рослин та інших речовин, провокують виникнення хвороб, зокрема дихальної системи.

Яка відповідальність передбачена за спалювання опалого листя?

П’ятниця, жовтня 25, 2019 50 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети «Звягель»! Мій сусід постійно спалює опале листя, через що неможливо дихати в будинку. Чи законно він вчиняє? Якщо ні, то куди звертатися, та яка за це передбачена відповідальність?Валентина П., м.Новоград-ВолинськийНа запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:Із приходом осені спостерігається підвищена задимленість у населених ...