www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Архив рубрики ‘Питання-відповідь’

Що робити, якщо родич помер на тимчасово окупованій території

П’ятниця, вересня 21, 2018 16 просмотров | Опубликовал:

Указом Президента України 2018 рік проголошено Роком реалізації загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО», покликаного підвищити рівень правової культури та правової свідомості, сприяти підвищенню рівня знань та поінформованості громадян щодо реалізації та захисту своїх прав.

Стягнення Приватбанком кредитного боргу є незаконним, якщо вас обікрали інтернет-шахраї

П’ятниця, вересня 14, 2018 35 просмотров | Опубликовал:

Останнім часом у соцмережах ми постійно спостерігаємо, як кібер-шахраї вигадують все нові методи крадіжки грошей наших громадян через мережу Інтернет.Так, знаючи фінансовий номер людини в Інтернет-банкінгу Приват24, вони викрадають всі кошти та ще й отримують товари в кредит.Зараз із цією проблемою банки борються, вводячи додаткові вимоги для входу в інтернет-банкінг, ...

«Той із батьків, хто проживає окремо від дитини, зобов’язаний брати участь у її вихованні і має право на особисте спілкування з нею»

П’ятниця, серпня 24, 2018 33 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Чотири місяці тому я розлучився з дружиною. З того часу вона не дозволяє мені бачитися з дітьми. Незважаючи на те, що я розлучився з жінкою, я люблю своїх дітей та хочу брати участь у їх вихованні. Куди мені звертатися і що робити?Анатолій К., м.Новоград-ВолинськийНа запитання ...

Соціальний захист інформує: як отримати зекономлені субсидії готівкою?

П’ятниця, серпня 03, 2018 38 просмотров | Опубликовал:

Для отримання зекономленої суми субсидії (монетизації) уповноваженому представнику сім’ї, якому було призначено субсидію, необхідно до 1 вересня подати департаменту праці та соціального захисту населення міської ради (вул.Ушакова, 40, каб. №1) заяву, на підставі якої здійснюватиметься відповідна виплата невикористаної субсидії.

Про статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій і збройних конфліктів

П’ятниця, липня 27, 2018 7 просмотров | Опубликовал:

Діти — особлива категорія населення. Одним із пріоритетів держави є дотримання їх прав і законних інтересів. Згідно з міжнародними стандартами, у всіх діях стосовно дітей першочергова увага приділяється забезпеченню їх найкращих інтересів, а в умовах збройного конфлікту — мінімізації його негативних наслідків.

Податкова інформує: із 02.07.2018 року діють нові рахунки за надходженнями

П’ятниця, червня 22, 2018 102 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинська ОДПІ доводить до відома всіх платників податків, що, у зв’язку з запровадженням в органах Державної казначейської служби України централізованої моделі виконання доходної частини бюджетів, на балансі Державної казначейської служби України відкрито нові рахунки за надходженнями по всіх податках та зборах, які діятимуть із 02.07.2018 року.

Порядок виїзду дитини за межі України

П’ятниця, червня 22, 2018 28 просмотров | Опубликовал:

Протягом травня 2018 року до служби у справах дітей управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради зверталися громадяни міста щодо порядку виїзду дитини за державний кордон з метою відпочинку та оздоровлення у випадку, коли один із батьків без поважних на те причин не бажає надати ...

Насильство в сім’ї: як «утихомирити» домашнього тирана?

П’ятниця, травня 11, 2018 50 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Останнім часом я потерпаю від насилля в сім’ї. Мій чоловік почав не лише морально принижувати мене, а ще й прикладати руку. Що робити та куди звертатися в таких випадках? До якої відповідальності його можуть притягнути? Антоніна Ж., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ...

В Україні запроваджена «будівельна амністія»! Як узаконити самочинне будівництво?

П’ятниця, квітня 20, 2018 75 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Мені стало відомо, що в Україні запроваджена, так звана, будівельна амністія. На які об’єкти вона поширюється, та що потрібно, щоб узаконити самобуд?Анатолій В., м.Новоград-ВолинськийНа запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Для чого промивають водогін?

П’ятниця, квітня 20, 2018 53 просмотров | Опубликовал:

Підприємство, яке постачає питну воду у місто, якщо поважає свого споживача, інколи припиняє подачу води і робить промивку та дезінфекцію водопровідних мереж. Звісно, використовуючи «якщо поважає», ми жартуємо. Насправді, планове припинення подачі питної води — це не примха підприємства, а його обов’язок.

Уряд встановив розміри та порядок виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня у 2018 році

П’ятниця, березня 30, 2018 84 просмотров | Опубликовал:

Постановою Кабінету Міністрів України від 14 березня 2018 року №170 «Деякі питання виплати у 2018 році разової грошової допомоги, передбаченої Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» та «Про жертви нацистських переслідувань» затверджені розміри разової грошової допомоги до 5 травня на 2018 рік.

Хто повинен платити за заміну та повірку лічильника: споживач чи Водоканал?

П’ятниця, березня 30, 2018 238 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! На під’їздах будинків та у вашій газеті з’явилися повідомлення від Водоканалу про те, що повірка та заміна лічильників проводиться за рахунок споживачів. При цьому Водоканал посилається на Закони України «Про комерційний облік теплової енергії та водопостачання» та «Про метрологію та метрологічну діяльність». Чи правомірні дії ...

Яка процедура укладання угоди з сімейним лікарем?

П’ятниця, березня 23, 2018 191 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! У попередніх номерах вашої газети читала, що з квітня цього року стартує кампанія із вибору сімейного лікаря. Як це відбуватиметься, та яка процедура укладання договору із сімейним лікарем? Галина П., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Зміни в оподаткуванні при отриманні спадщини

П’ятниця, березня 23, 2018 84 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинська ОДПІ повідомляє, що у 2018 році вперше громадяни, які отримали спадщину від родичів другого ступеня спорідненості, не зобов’язані ані сплачувати податок, ані подавати декларацію про факт отримання спадщини у 2017 році. До другого ступеня спорідненості належать рідні брати та сестри, бабусі та дідусі (батьки батька та матері), онуки.

Яким чином можна визнати недійсним договір дарування?

П’ятниця, березня 16, 2018 67 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Моя бабуся подарувала свій будинок моєму двоюрідному брату, який, у свою чергу, обіцяв за нею доглядати. Але після того, як отримав документи на руки, у неї жодного разу не був. Які існують підстави для визнання договору дарування недійсним? Андрій Г., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу ...

Змінився порядок виїзду дитини за кордон

П’ятниця, березня 09, 2018 74 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Я п’ять років тому розлучилась із чоловіком. Із ним не спілкуємось, аліменти він не сплачує. Через декілька тижнів плануємо виїхати з дитиною за кордон. Чула, що відбулися зміни у законодавстві, і відтепер не потрібна нотаріально завірена згода батька, який не платить аліменти. Чи це дійсно ...

Про державну реєстрацію права власності

П’ятниця, березня 09, 2018 65 просмотров | Опубликовал:

Відповідно до ст.3 Закону України «Про державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно та їх обтяжень» від 01.07.2004 року, однією із засад державної реєстрації прав є обов’язковість державної реєстрації прав у Державному реєстрі прав; внесення відомостей до Державного реєстру прав.

Медична реформа розпочалась: до чого готуватися пацієнтам?

П’ятниця, березня 02, 2018 100 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Із 2018 року стартувала медична реформа. Які основні зміни відбудуться, та до чого готуватись пацієнтам? Андрій Г., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Платники аліментів, стережіться: «Ліквідація заборгованостей зі сплати»

П’ятниця, березня 02, 2018 31 просмотров | Опубликовал:

Питання виконання батьками обов’язку щодо утримання своїх дітей не втрачає актуальності. Проблема забезпечення належної виплати аліментів сьогодні торкається багатьох сімей.

Вирішили здати квартиру в оренду — не забудьте своєчасно сплатити податок

П’ятниця, лютого 23, 2018 21 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинська ОДПІ повідомляє: якщо фізична особа надає майно в лізинг, оренду або суборенду (строкове володіння та/або користування), та орендарем є також фізична особа, яка не є суб’єктом господарювання, то, відповідно до п.п.170.1.5 п.170.1 ст.170 ПКУ, особою, відповідальною за нарахування та сплату (перерахування) податку до бюджету, є платник податку — орендодавець.При ...