www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Архив рубрики ‘Питання-відповідь’

Яка доля чекає на нерозподілений земельний пай?

П’ятниця, серпня 11, 2017 30 просмотров | Опубликовал:

Добрий день редакція газети «Звягель»! У 1996 році мій батько отримав земельний пай. При цьому він його не виділяв у натурі. Яка доля чекає на нерозподілений земельний пай? Василь Н., Н.-Волинський район На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Порядок обрахунку доходів громадян при призначенні субсидії

П’ятниця, серпня 04, 2017 67 просмотров | Опубликовал:

Відповідно до п.12 постанови КМУ №848 від 21.10.1995 року зі змінами, субсидія для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг призначається, виходячи із середньомісячного сукупного доходу осіб за чотири квартали, що передують місяцю, що передує місяцю, з якого призначається субсидія, а субсидія на придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового ...

Відтепер українці зможуть самі обирати, куди поїхати за санаторною путівкою

П’ятниця, серпня 04, 2017 39 просмотров | Опубликовал:

Кабінет Міністрів України змінив порядок забезпечення санаторно-курортними путівками громадян з інвалідністю та постраждалих учасників АТО, дозволивши їм самим обирати заклад для оздоровлення.

Зміни в Порядку забезпечення інвалідів автомобілями

П’ятниця, серпня 04, 2017 47 просмотров | Опубликовал:

Кабінет Міністрів вніс зміни до пункту 41 Порядку забезпечення інвалідів автомобілями. Мінсоцполітики розробило відповідний проект акта на виконання норм Закону України від 06.04.2017 р. №2008-VIII «Про внесення змін до статті 11-1 Закону України «Про гуманітарну допомогу».

Із 8 липня збільшено розмір аліментів та вдосконалено процедуру їх стягнення

П’ятниця, липня 28, 2017 68 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Я — розлучена, на моєму утриманні знаходиться 12-річна дитина. Батько сплачує нам аліменти у розмірі 500 грн. на місяць. Нещодавно чула, що були прийняті зміни щодо розміру аліментів. Прошу роз’яснити, що саме змінилося?Аліна Р., м.Новоград-ВолинськийНа запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Увага: живий товар!

П’ятниця, липня 14, 2017 56 просмотров | Опубликовал:

Питання торгівлі людьми завжди було актуальним, оскільки у всі часи людей намагалися використовувати як дешеву робочу силу, або взагалі безкоштовну. Це питання є актуальним і зараз, особливо у даний час, коли наша країна знаходиться в процесі реформацій і змін, які накладають чималий відбиток на життя звичайних громадян. Саме така ситуація ...

Порядок оскарження дій посадових осіб органів Пенсійного фонду України

П’ятниця, липня 07, 2017 44 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Я звернувся до Пенсійного фонду із заявою про перерахунок пенсії. Мені відмовили. Вважаю дану відмову незаконною. Яким чином мені оскаржити зазначене рішення? Олексій С., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Як оплачується робота у святкові дні, нічні зміни та надурочні години при змінному графіку роботи?

П’ятниця, червня 30, 2017 43 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Я працюю по змінах, тобто, вахтовим методом. Як оплачується робота за святкові дні, нічні зміни та надурочні години? Марина К., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Як вижити, коли не вистачає зарплати, або Особливості роботи за сумісництвом

П’ятниця, червня 23, 2017 33 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Я 15 років працюю на одному підприємстві. Але через знецінення гривні, грошей катастрофічно не вистачає. Звільнятися не хочу, тому замислився над тим, щоб влаштуватись на ще одну роботу. Роз’ясніть, які особливості роботи за сумісництвом? Микола К., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

До уваги отримувачів субсидій!

П’ятниця, червня 23, 2017 94 просмотров | Опубликовал:

1. Відповідно до Постанови КМУ від 21 жовтня 1995 р. №848 «Про спрощення надання населенню субсидій для відшкодування витрат на оплату житлово-комунальних послуг, придбання скрапленого газу, твердого та рідкого пічного побутового палива» (із змінами), у разі простроченої понад два місяці заборгованості з оплати житлово-комунальних послуг, субсидія на наступний строк не ...

Протестуємо, але надавати правову допомогу не припиняємо!

П’ятниця, червня 16, 2017 30 просмотров | Опубликовал:

6 червня 2017 року розпочато безстрокову акцію протесту працівників Координаційного центру з надання правової допомоги. Акція зумовлена низкою подій, пов’язаних із конкурсом на посаду директора Координаційного центру з надання правової допомоги, проведеного Міністерством юстиції у непрозорий спосіб. До акції протесту приєднався й Новоград-Волинський місцевий центр з надання безоплатної вторинної правової ...

Яка відповідальність може настати за розкрадання електричної енергії?

П’ятниця, червня 02, 2017 69 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Я самовільно підключився до електромережі без засобів обліку, працівники РЕМу виявили це та склали акт. Яка за це передбачена відповідальність? Андрій В., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Як правильно визначити розмір аліментів на дитину?

П’ятниця, травня 26, 2017 33 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Місяць тому я розлучилася зі своїм чоловіком, на моєму утриманні залишилась неповнолітня дитина. Від чого залежатиме розмір аліментів, та як його вирахувати? Аліна Д., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

В яких випадках можна визнати людину безвісно відсутньою або померлою?

П’ятниця, травня 12, 2017 21 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Мої батьки розлучилися 15 років тому. Батько переїхав жити до іншого міста. Спочатку ми з ним час від часу спілкувались, але останніх 3 роки від нього немає жодних відомостей. Прибувши до його місця проживання, сусіди повідомили, що також не бачили його понад 3 роки. Відомості ...

Як реагувати на самостійність вашої дитини?

П’ятниця, травня 12, 2017 18 просмотров | Опубликовал:

Яким чином вплинути на формування у дитини самостійності? Як досягти того, щоб діти росли і розвивалися самостійними? Коли можна починати прищеплювати своїй дитині цю якість? Ці та інші запитання виникають у батьків у процесі дорослішання їх дітей. Що ж таке самостійність і як батькам на неї реагувати?

Хто здійснює «прописку», та яка відповідальність за проживання без неї?

П’ятниця, травня 05, 2017 108 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Ми купили квартиру та хочемо прописатись у ній. Звернувшись до паспортного столу, нам повідомили, що вони не здійснюють прописку. Куди звертатися за пропискою, та яка відповідальність може настати за проживання без неї? Олексій Д., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Як правильно позичити гроші, щоб потім їх повернути?

П’ятниця, квітня 28, 2017 51 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Мій товариш просить позичити йому значну суму грошей. Як мені правильно оформити розписку, та що зробити, щоб потім можливо було їх повернути? Андрій К., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Що робити батьку, коли він дізнався, що дитина від «іншого»?

П’ятниця, квітня 21, 2017 89 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Три роки тому я почав зустрічатись із дівчиною. Через півроку вона повідомила, що вагітна. У зв’язку з цим було укладено шлюб. Після народження дитини я почав помічати, що дитина — не схожа на мене та має характерні ознаки, не притаманні мені. Після розмов зі знайомими ...

Уряд підвищив розміри виплати щорічної разової грошової допомоги до 5 травня

П’ятниця, квітня 14, 2017 71 просмотров | Опубликовал:

Законами України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» і «Про жертви нацистських переслідувань» передбачено виплату щорічної разової грошової допомоги до 5 травня ветеранам війни, особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, особам, на яких поширюється чинність Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», жертвам нацистських ...

Як визначити, з ким залишиться дитина після розлучення?

П’ятниця, квітня 07, 2017 42 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Ми прожили з чоловіком 15 років у шлюбі та маємо двох дітей. Так склались обставини, що ми вирішили розлучитися та роз’їхатися по різних містах. При цьому не можемо вирішити, з ким залишаться проживати діти, кожен хоче забрати їх із собою. Яким чином нам вирішити спір, ...


Где можно купить справку от дерматолога недорого.