www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Архив рубрики ‘Питання-відповідь’

До уваги споживачів, які мають пільги на оплату житлово-комунальних послуг!

П’ятниця, листопада 01, 2019 99 просмотров | Опубликовал:

Звертаємо увагу на зміну порядку надання пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Куди телефонувати, якщо спалюють траву чи сухе листя?

П’ятниця, листопада 01, 2019 33 просмотров | Опубликовал:

Інспекція благоустрою наголошує, що дим дуже шкідливо впливає на здоров’я людини. Токсини, які виділяються під час горіння рослин та інших речовин, провокують виникнення хвороб, зокрема дихальної системи.

Яка відповідальність передбачена за спалювання опалого листя?

П’ятниця, жовтня 25, 2019 46 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети «Звягель»! Мій сусід постійно спалює опале листя, через що неможливо дихати в будинку. Чи законно він вчиняє? Якщо ні, то куди звертатися, та яка за це передбачена відповідальність?Валентина П., м.Новоград-ВолинськийНа запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:Із приходом осені спостерігається підвищена задимленість у населених ...

Із 1 жовтня 2019 року запроваджено новий механізм фінансування житлових субсидій на оплату житлово-комунальних послуг

П’ятниця, жовтня 25, 2019 66 просмотров | Опубликовал:

ЩО ЗМІНЮЄТЬСЯ У СФЕРІ СУБСИДІЙ ІЗ 1 ЖОВТНЯ? Новий порядок виплати субсидій спрямований полегшити життя людей на місцях.

Що робити, коли замовив товар в Інтернеті і не отримав?

П’ятниця, жовтня 11, 2019 39 просмотров | Опубликовал:

Доброго дня! Місяць тому моя подруга в Інтернет-магазині замовила кофтину, на вимогу продавця наперед перерахувала кошти, але товар досі не отримала. Вона писала на сторінку магазину, але відповіді не дочекалася. Порадьте, будь ласка, що робити? Аліна М., с.Сусли

Хто отримає спадщину, якщо спадкоємець помер та не встиг її оформити?

П’ятниця, жовтня 04, 2019 65 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети «Звягель»! Коли помер мій дід, то єдиним спадкоємцем був мій батько, але він теж помер і не встиг оформити спадщину. Хто отримає спадщину в такому випадку? Анатолій Д., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Останній шанс для власників «євроблях» узаконити своє авто

П’ятниця, вересня 20, 2019 34 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети Звягель»! Я є власником авто на польській реєстрації. Цими днями Верховна Рада прийняла новий закон про «євробляхи». Що передбачає цей закон? На що розраховувати власникам таких авто? Олександр Ж., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Як дитині до 14 років отримати ідентифікаційний номер?

П’ятниця, вересня 20, 2019 9 просмотров | Опубликовал:

Облікові картки фізичної особи-платника податків за формою №1ДР малолітніх осіб (до 14 років) подаються одним із батьків (усиновителем, опікуном, піклувальником) за наявності свідоцтва про народження дитини та документа, що посвідчує особу одного із батьків (усиновителя, опікуна, піклувальника).

Розпочинається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг

П’ятниця, вересня 20, 2019 71 просмотров | Опубликовал:

Із 1 жовтня 2019 року розпочинається монетизація пільг на оплату житлово-комунальних послуг.

Новий порядок перевірок Держпраці

П’ятниця, вересня 13, 2019 37 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети «Звягель»! Кабінетом Міністрів був прийнятий новий порядок перевірок Державною службою України з питань праці. У чому полягають основні зміни? Андрій К., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Протидія булінгу: що з цим робити?

П’ятниця, вересня 06, 2019 14 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети «Звягель»! У мого сина виникають сутички з однокласниками. Після школи він приходить сумний, інколи — з розірваним рюкзаком та порваній одежі. На мої питання, що сталося, нічого не відповідає, але я впевнена, щось відбувається. Припускаю, що моя дитина стала жертвою цькування в школі. Підкажіть, як розпізнати ...

Новий колір — новий техпаспорт: що робити водію після зміни кольору авто?

П’ятниця, вересня 06, 2019 12 просмотров | Опубликовал:

Часто в ході експлуатації авто виникають проблеми з його зовнішнім виглядом, зокрема — з лакофарбовим покриттям: дрібні подряпини, вигорання на сонці, сліди від хімії, корозійні процеси тощо. Щоб повернути автівці гарний вигляд, дехто проводить «косметичний» ремонт, а для когось — це привід кардинально змінити колір. Втілення на автівці всіх ваших кольорових ...

Як скасувати обмеження в праві виїзду за кордон?

П’ятниця, серпня 30, 2019 28 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети «Звягель»! До мене були застосовані заходи щодо обмеження в праві виїзду за кордон через борги. Чи можливо їх скасувати? Якщо можливо, то яким чином? Андрій С., м.Новоград-Волинський На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Які особливості кримінальної відповідальності неповнолітніх?

П’ятниця, серпня 23, 2019 13 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакціє газети «Звягель»! Мій неповнолітній син учинив злочин та його затримала поліція. Чи можуть його посадити до в’язниці? Якою є відповідальність перед законом неповнолітніх? Антоніна Д., Новоград-Волинський район На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Угода зі слідством. Як законно домовитись у кримінальних справах?

П’ятниця, червня 21, 2019 23 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Мій син потрапив у погану компанію, скоїв злочин та знаходиться під слідством. Адвокат радить нам укласти угоду зі слідством. Які існують угоди зі слідством та які наслідки їх укладення? Тетяна Д., Новоград-Волинський район На запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Нагадуємо: ЄСВ — на нові рахунки!

П’ятниця, червня 14, 2019 17 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинське управління ГУ ДФС у Житомирській області повідомляє, що в органах казначейства відкриті нові рахунки на ім’я органів ДФС для зарахування ЄСВ, які почали діяти з 02 травня 2019 року.

Кримінальна відповідальність — за нетверезе керування! Що та коли зміниться для водіїв?

П’ятниця, травня 24, 2019 35 просмотров | Опубликовал:

Добрий день, редакція газети «Звягель»! Роз’ясніть, чи правда, що з травня цього року введена кримінальна відповідальність за керування транспортним засобом у нетверезому стані?В’ячеслав Р., м.Новоград-ВолинськийНа запитання відповідає начальник юридичного відділу газети «Звягель» Геннадій ФРЕГЕР:

Продав власне авто. Чи потрібно декларувати отриманий дохід?

П’ятниця, травня 24, 2019 43 просмотров | Опубликовал:

Отриманий протягом звітного (податкового) року продавцем дохід від продажу іншим фізичним особам одного з об’єктів рухомого майна — легкового автомобіля, мотоцикла, мопеда — не підлягає оподаткуванню.

Граничні строки подання податкової декларації, у разі припинення підприємницької діяльності

П’ятниця, травня 24, 2019 10 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинське управління ГУ ДФС у Житомирській області інформує, що фізичні особи-підприємці (далі — ФОП) на загальній системі оподаткування, стосовно яких проведено державну реєстрацію припинення підприємницької діяльності ФОП за її рішенням, подають ліквідаційні податкові декларації про майновий стан і доходи (далі — Декларація) щодо отриманих доходів востаннє за звітний період із ...

Нагадуємо, що сплата ЄСВ проводиться за новими рахунками

П’ятниця, травня 24, 2019 27 просмотров | Опубликовал:

Новоград-Волинське управління ГУ ДФС у Житомирській області нагадує, що з 2 травня 2019 року змінено реквізити рахунків для сплати ЄСВ.