www.zvyagel.com.ua
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
free counters
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Архів рубрики ‘Гумор’

Операція «Вакцинація»

П’ятниця, лютого 12, 2021 18 просмотров | Опублікував:

(Бліцопитування)Першим інтерв’юером трапився інтелігентного вигляду чоловік.— Добрий день!— Добрий-добрий! Тільки, будь ласка, мікрофоном так у рота не лізьте! І камеру подалі!— Та ми ніби…— То, з яких ви вибудете?— Телеканал «Здоровенькі були»!

Старий знайомий

П’ятниця, лютого 05, 2021 26 просмотров | Опублікував:

Одне слово, я вкотре спробував знайти свою тітку на недалекій півночі. Набрав на телефоні потрібний номер. Почулися довгі гудки. А затим у слухавці хтось засопів, цмакнув, гикнув і стало тихо.

Локдаун

П’ятниця, січня 22, 2021 8 просмотров | Опублікував:

Ех і краса!Знову сніжок сипле! Сипле і сипле!Уже й чимало його насипало. Усюди — білим-біло!Справжня зима! Давненько такої не було!По правді, уже думалося, що незабаром у нас Сахара буде!

Де знаходиться Інтернет?

П’ятниця, січня 15, 2021 1 просмотров | Опублікував:

— Галло! Ф-фух! Фух! Галло!— Слухаю!— Доброго вам здоров’я!— І вам того ж!— Це адміністрація?— Так.

Перспектива в кінці тунелю

П’ятниця, січня 08, 2021 9 просмотров | Опублікував:

(Інтерв’ю з таким собі цабе)— Іване Івановичу, з якими думками, надіями зустрічаєте новорічно-різдвяні свята?— Ну, рік минулий був нелегкий. Через низку об’єктивних і суб’єктивних чинників. Але ми його пережили. Це щодо думок. А стосовно надій, то рік прийдешній, так би мовити, рік бугая, буде кращим і веселішим. Ми бачимо перспективи ...

Полкан і Фоман

Четвер, грудня 31, 2020 6 просмотров | Опублікував:

Фоман зійшов східцями ганку й стежкою затупотів чоботями до сараю.Бачачи миску в руках свого господаря, Полкан бадьоро замотиляв хвостом.

Не в ту хату…

П’ятниця, грудня 25, 2020 10 просмотров | Опублікував:

— Алло!— Ну, чо?— Доброго дня!— Чо, чо?— Петро, це я, Васько!

Пересторога

П’ятниця, грудня 25, 2020 7 просмотров | Опублікував:

Останні офіційні новини в ЗМІ неабияк стривожили працівників фірми «К». Після того вони почали крадькома позиркувати один на одного.

Ян Янич у потойбіччі

П’ятниця, грудня 18, 2020 7 просмотров | Опублікував:

(Гумористична містерія)Ян Янич навіть не второпав, що то за чудернацькі ворота, крізь які його пропустили якісь страховидла.Страх дужче сковував тіло.

Бюст під сідалом

П’ятниця, листопада 27, 2020 16 просмотров | Опублікував:

Огрядна баба Зіна сиділа на лавці під крислатою старою вербою, за якою, кроків за двадцять, схвильовано бігла неширока річечка, і все поглядала на Шпильчину хату.

«Кадра»

П’ятниця, листопада 13, 2020 17 просмотров | Опублікував:

Валентина готувала вечерю.Михайло сидів за комп’ютером.

На Канари

П’ятниця, жовтня 30, 2020 20 просмотров | Опублікував:

— Петю! Канари!— Канари.— А чого так кисло?— Та…

Операція «Кліщ»

П’ятниця, жовтня 23, 2020 21 просмотров | Опублікував:

Василь обіперся ліктями на сусідський паркан і гукнув Миколу:— Куме! Агов!Микола саме точив сокиру, сидячи на дубовій колоді.

«Білоруська «варьонка»

П’ятниця, жовтня 16, 2020 28 просмотров | Опублікував:

У магазині молодий чоловік просить налити йому три півторалітрові пляшки розливного пива.Миловидна продавщиця здивовано:— Ого!

Полювання на гриба

П’ятниця, жовтня 16, 2020 23 просмотров | Опублікував:

Грибів цього року-ууу…Аж нема.Сухо. Трісь-трісь. Під ногами. У лісі.Щось із погодою робиться не те…Або з нею хтось щось робить…

Міцний горішок

П’ятниця, жовтня 09, 2020 17 просмотров | Опублікував:

Євген Семенович Березад (імена в матеріалі змінено), піднімаючись дерев’яними сходами на вуличну сцену, дедалі більше хмурився, нервував.А натовп, що зібрався на звичне видовище, дужче запалювався: «улюлюкав», кричав «ганьба», «геть»…Та Євген Семенович був не зі слабких. «Нічого, нічого, — підбадьорював він себе. — Не таке ще бачили. Лохи. Сміття. А я ...

Вовк і семеро козенят

П’ятниця, жовтня 02, 2020 20 просмотров | Опублікував:

(Стара казка на новий лад)Жила собі стара Мати-Коза. І мала вона семеро козенят.Якось Мати-Коза й каже своїм козенятам:— Сходжу до лісу, дітки. Травички свіжої нарву. І трав лікарських. А то ходить пошесть усяка… А ви двері замкніть. Та Вовка в хату не пускайте. Бо як залізе, то всіх вас поїсть! ...

«Що там півень…»

П’ятниця, жовтня 02, 2020 21 просмотров | Опублікував:

— Доброго ранку, Іване Петровичу!— Здрастуйте, бабо, кгм… Ганно…— Остапівна я.— Та отож, Ганно Остапівно. Як живете-маєте?— Та як… Ніяк.— Тобто?

Ремонт «деталі»

П’ятниця, серпня 21, 2020 24 просмотров | Опублікував:

До кабінету ввійшов повнотілий, років тридцяти п’яти, чоловік. І тут-таки, зігнувши ліву руку в лікті, а праву, поклавши на її згині, безцеремонно проказав:— Лікарю, мені треба відремонтувати цю «деталь».

«Іхбінарбайтен…»

П’ятниця, серпня 14, 2020 39 просмотров | Опублікував:

— Алло! Я по оголошенню. Гутентаг! — Шпрехен зі дойч?— Шпрехен, шпрехен! Іхбін… бініх…— Коротше, що треба?— Іхбінарбайтен. Ну, арбайтен. Оголошення в газеті прочитав: «Робота в Німеччині».