Боксери з міста і району традиційно перемагають на рівненському турнірі

\"БоксериВже не вперше місцеві боксери повертаються з перемогами із турніру, що проводиться у сусідньому обласному центрі. Цього разу в Рівному проходив VIII Всеукраїнський турнір із боксу серед юнаків пам’яті українського художника, графіка Ніла Хасевича. Учасниками змагань стали 160 спортсменів, котрі представляли 18 команд із Рівненської, Житомирської, Львівської, Хмельницької, Чернівецької, Вінницької і Тернопільської областей.
Чотири вихованці Новоград-Волинської міської ДЮСШ і клубу «Євробокс» стали переможцями турніру. В активі представників районної ДЮСШ — переможець і призер.
Отже, перші місця здобули Іван Зембицький (вагова категорія 34,5 кг), Артур Михнюк (35,5 кг), Максим Красицький (54 кг), котрий достроково виграв фінальний бій, і Кирил Кострицький (40 кг) — міська ДЮСШ (тренер Ігор Саулевич); Віталій Тетірко (38 кг) і друге місце — Вадим Голуб (60 кг) — районна ДЮСШ (тренер Олександр Нагорнюк).
Відзначимо, що «фішкою» звітного турніру стали виступи жінок-боксерів. До речі, жіночий бокс нині набуває дедалі більшої популярності у світі.