www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


На черговому засіданні виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради, окрім поточних питань, обговорювалось питання енергоспоживання

12 Грудня 2014 | Оприлюднив: | 123 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

9 грудня під головуванням міського голови Володимира Загривого відбулося чергове засідання виконавчого комітету Новоград-Волинської міської ради.
На початку засідання члени виконавчого комітету обговорили питання енергоспоживання. За повідомленням першого заступника міського голови Миколи Усенка, місто споживає близько 195 тис. кВт/год на добу: населення — 70 тис. кВт/год, промисловість — 70 тис. кВт/год, бюджетні установи — 54 тис. кВт/год. Таким чином, загалом підприємства міста споживають близько 35% електроенергії.
За словами члена виконавчого комітету Сергія Портянка, ПАТ «Новоград-Волинський хлібозавод» уже декілька разів використовував дизельний генератор, у зв’язку з відключенням електроенергії під час виробництва продукції. Проте, як наголосив Сергій Федорович: «Якщо ми можемо витягнути хліб з печі, щоб він не згорів і не було збитків, то запустити всі лінії виробництва технологічного процесу в повному обсязі ми вже не можемо, оскільки не вистачає потужності, і в такому випадку може працювати тільки одна лінія. Тому при відключенні енергопостачання можуть виникати проблеми із забезпеченням міста хлібобулочними виробами в повному обсязі і відповідно до графіку».

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: