www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Житомирянка, яку покусали безпритульні собаки, вимагає від міської влади 200 тисяч грн. моральної компенсації

08 Травня 2015 | Оприлюднив: | 45 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

200 тисяч гривень морального відшкодування вимагає житомирянка Людмила Паламаренко у міської влади за те, що її покусали безпритульні собаки. Жінка розповідає, що в жовтні минулого року, коли поверталась із роботи, біля школи №14 на неї напали бездомні тварини. Після того вона змушена була довгий час пробути на лікарняному та пройти курс лікування.
«Я не могла працювати понад два тижні, і це все досить боляче було. Понад три місяці в мене боліла нога, я постійно відчувала фізичний біль, воно досить довго заживає. Продовжувала приїздити як у поліклініку, так і в лікарню, від сказу колотися. Змушена була користуватися таксі, витрачала свої власні гроші на все це лікування», — розповідає Людмила Паламаренко.
Жінка зверталася до міської ради, втім, безрезультатно, і врешті вирішила подати позов до суду, щоб відшкодувати моральні збитки.
У 2013 році міська влада за 1,2 млн. грн. придбала колишню свиноферму, з якої планували зробити притулок для бездомних тварин, втім будівництво так і не розпочалося. Людмила Паламаренко вважає, що собаки напали на неї саме через бездіяльність чиновників.
Відповідачі у справі не визнають позову Людмили.
«Ми не визнаємо позов у зв’язку з тим, що позивач ставить питання про бездіяльність виконавчого комітету з приводу того, що виконком нічого не здійснює, щоб регулювати чисельність безпритульних собак. Нами прийнята програма, і вона була фактично проплачена і реалізована», — каже заступник начальника відділу претензійно-позивної роботи юридичного департаменту Житомирської міської ради Світлана Корзун.
Ще одним відповідачем у справі є комунальне підприємство міської ради, яке також не визнає своєї вини.
«Ви знаєте, що повпливати на агресивність собак, можливо, так кумедно воно звучить, вирвати зуби, чи ще якимись таблетками собаку нашпигувати, щоб вона не кусалася, ну, напевне, це не наша функція. Сама по собі функція полягає в тому, щоб відслідковувати кількість, більш-менш. Міська рада залучила нас до позову. Звісно, що ми не будемо визнавати себе винними в цій ситуації, тому що ми робимо те, якими функціями ми наділені, в межах тих функцій, але не більше», — пояснює начальник КП «АТП 0628» Сергій Колесник.
Людмила запевняє: якщо суд не задовольнить її позов, то вона оскаржуватиме таке рішення. Наступне судове засідання призначене на 21 травня.

Житомир.info

Вы должны войти что бы писать комментарии.