Легкоатлети виступали за збірну області

\"Легкоатлети27-29 квітня у Кіровограді відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків. За збірну області виступили чотири представники Новограда-Волинського.
Найкращий результат показав Борис Ульянов з колегіуму. З бігу на 400 м легкоатлет завоював бронзову медаль. За словами тренера Олександра Універсала, його вихованець Борис — один з кращих представників збірної області з легкої атлетики. Вищі результати, ніж він, за збірну показала лише представниця спортивної ходьби, житомирянка Дар’я Хусаінова.
З-поміж 51-го учасника, 17-те місце на чемпіонаті зайняла учениця СШ №4 Анастасія Марчук — з бігу на 100 м. Виконавши при цьому 2-й дорослий розряд, спортсменка принесла збірній області додаткові залікові очки.

На жаль, двом перспективним легкоатлеткам довелося зійти з дистанції на цьому чемпіонаті: Юлії Заінчковській — через хворобу, Анастасії Бойко — через дискваліфікацію за порушення правил. У загальному заліку збірна Житомирщини виборола 7 місце.