www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Міський голова пропонує Президенту перейменувати… державу Україна

31 Липня 2015 | Оприлюднив: | 93 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Міський голова Новограда-Волинського Володимир Загривий вніс пропозицію Президенту України про перейменування держави Україна на «Україна-Русь».
Враховуючи активний вседержавний процес перетворень, реформ, міським головою видано розпорядження №147(о) від 28.07.15 р., в якому йдеться про внесення пропозиції Президенту України щодо ініціювання змін та доповнень до Конституції України шляхом перейменування держави Україна на «Україна-Русь» (Київська Русь). Текст пропозиції направлено Верховній Раді, Уряду і Асоціації міст України, всім міським головам для розгляду в ході обговорення та внесення змін до Конституції України, а також надано депутатам міської ради для опрацювання в постійних комісіях та фракціях для винесення цього питання на розгляд міської ради.
Крім того, відповідний лист надіслано Президенту України. У листі зазначається, що саме це найменування було вкрадене в українського народу разом із його славною історією та присвоєне декілька століть тому нинішній країні-агресору. А також наголошується: «Зазначений факт стане найкращою пошаною для багатомільйонних українських патріотів, які віддали свої життя за свій Народ. Так розпочнеться активний процес побудови Нової України-Русі».

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради
 1. 3 коментарі в статье “Міський голова пропонує Президенту перейменувати… державу Україна”

 2. Написал: михалыч 09.08.2015 | Ответить

  Цитировать

  А если проверить пана Загривого, то наверняка найдется пара свечных заводиков под Мацквой, де вiн працював 6 рокiв в чине вице консула в краине ахрессора.

  admin ответил:

  а вы проверьте. а то пока это “бла-бла-бла”

 3. Написал: stanislav 09.08.2015 | Ответить

  Цитировать

  Ідіть, пане голова, в те слово, що протилежне слову голова, мляха муха стільки роботи, стільки бід, стільки горя у людей, а він назви мінять! Займись ділом!

Вы должны войти что бы писать комментарии.