Кікбоксери здобули право виступити на міжнародній арені

10-13 червня у Львові відбувся чемпіонат України з кікбоксингу ISKA. За медалі боролися спортсмени різних вікових категорій: діти, юнаки, юніори та дорослі. У боях зійшлися найкращі кікбоксери України, 1250 учасників. Боротьба тривала не тільки за нагороди, а й за право в майбутньому представляти нашу країну на спортивних аренах Європи та світу.
Вихованці дитячо-юнацької спортивної школи імені В.П.Єрмакова управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новоград-Волинської міської ради в своїх вагових категоріях та версіях здобули шість перших місць. Переможцями стали Артем Михайлов, Вероніка Плісак, Іван Голуб, Катерина Хмільовська, Єгор Білоног, Денис Копил (СК «ВУЛЬФ»).
Другі місця посіли Віктор Іваникович, Данило Бекусов, Максим Максимчук, Євген Сукач.
Третє місце — в Артема Романюка.
Переможці отримали не тільки чемпіонські пояси, а й ліцензії на право проведення боїв на міжнародній арені.
Команду до змагань готували тренер-викладач ДЮСШ імені В.П.Єрмакова Леонід Плісак і тренер СК «ВУЛЬФ» Денис Копил.
Триває набір на заняття боксом і кікбоксингом. Довідки за тел.: (093) 279-15-55 , (096) 152-05-55.