У Яруні відбулися фінали кубків «Весна надій»

21 червня на стадіоні в Яруні відбулися фінальні матчі малого й головного футбольних кубків «Весна надій-2021».
Численні вболівальники стали свідками інтригуючих поєдинків — із емоціями, вилученнями, серією пенальті, неймовірним «камбеком».
У фіналі малого кубка «Весна надій» зійшли «Нива» (Майстрів) і «Авангард» (Довбиш). Команда з Довбиша протягом тривалого часу вела в рахунку — 1:0. «Нива» вирівняла становище з пенальті. Основний час гри завершився внічию — 1:1. Ось тут і виникли розбіжності — грати два додаткові тайми по 15 хвилин чи одразу переходити до серії пенальті.
Крапку в диспуті поставив головний арбітр (цього разу бригади арбітрів були запрошені від обласної асоціації) — післяматчеві пенальті, де влучнішою виявилася «Нива» — 4:3.
Фіналістами головного кубка «Весна надій» стали «Авангард» (Горбаша) і «Смолка».
Перший тайм завершився з рахунком 2:0 на користь «Авангарду». Команда з Горбаші, здавалося б, зробила достатній гольовий запас і контролює хід подій. Але в другій половині гри «Смолка» реалізувала свої моменти і вирвала перемогу — 4:2.
Цього разу серед офіційних осіб, запрошених на матчі, були керівники об’єднаних громад, що увійшли до розширеного Новоград-Волинського району, а також голова РДА й голова районної ради.
У святкових виступах вони зійшлися на тому, що футбольний матч — одна з найочікуваніших спортивних подій у кожному селі. Очільники громад підкреслили, що докладуть зусиль, аби сільські команди існували, а молодь займалася спортом.
Під егідою Новоград-Волинської районної федерації футболу (голова — Василь Гордійчук) щороку розігрується близько десятка різних турнірів, кубків і чемпіонатів. Тож багато цікавих матчів ще попереду.
* * *

20 червня відбувся 2-ий тур у Прем’єр-лізі та першій лізі відкритого чемпіонату Новоград-Волинського району з футболу.
Прем’єр-ліга (група А): «Нива» (Майстрів) — «Олімп» (Жолобне) — 0:2; «Полісся» (Сусли) — «Олімпік» (Піщів) — 2:1.
Група В: «Торпедо» (Пилиповичі) — «Граніт» (Токарів) — 3:2; «Металіст» (Чижівка) — «Спорт-Лідер» (Повчине) — 2:3.
Перша ліга (група А): «Сокіл» (Орепи) — «Колос» (Дубрівка) — 0:2; «Верес» (Колодянка) — «Землероб» (Дідовичі) — 3:3; «Юність» (Гірки) — «Ураган» (Жадківка) — 2:2.
Група B: ФК «Бараші» — «Фортуна» (Слобода Романівська) — 7:1; «Явір» (Яворівка) — «Поліська Січ» (Броницька Гута) — 2:3.