www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика


Інформація щодо поширення коронавірусної інфекції в Новоград-Волинській громаді

16 Липня 2021 | Оприлюднив: | 20 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

«Протягом минулої доби серед жителів міської територіальної громади не виявлено нових лабораторно підтверджених випадків захворювання на коронавірус», — поінформувала 14 липня т.в.о. начальника відділу з питань охорони здоров’я та медичного забезпечення міської ради Леся Становська.
Упродовж двох попередніх діб нових випадків також не виявлено.
Станом на 14 липня отримують лікування в амбулаторних умовах (удома) під наглядом сімейних лікарів 20 осіб із лабораторно підтвердженим випадком COVID-19, у т.ч. — одна дитина.
На стаціонарному лікуванні в КНП «Новоград-Волинське міськрайТМО» перебуває 7 хворих на коронавірусну інфекцію. Серед пацієнтів, які перебувають на лікуванні в стаціонарі, 3 особи знаходяться на кисневій підтримці.
Шановні мешканці громади, бережіть себе та рідних, дотримуйтеся правил протиепідемічної безпеки — дотримання дистанції, носіння маски, гігієни рук. При появі симптомів вчасно звертайтеся до сімейного лікаря!
Охочі вакцинуватися від COVID-19 можуть зареєструватися на порталі «Дія», через Національний контакт-центр Міністерства охорони здоров’я за телефоном: 0 800 60 20 19, а також за допомогою мобільного додатку «Дія 2.0» та очікувати повідомлення про запрошення на вакцинацію.
З початку липня на базі КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради, за адресою: вул.Н.Оржевської, 13, працює Центр вакцинації населення, де також можна отримати щеплення від коронавірусної інфекції у вихідні. Усю інформацію щодо вакцинації можна дізнатися у свого сімейного лікаря.
Станом на 12.07.2021 року медичними працівниками КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Новоград-Волинської міської ради проведено 9997 щеплень проти COVID-19.

За матеріалами міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,