www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика


До Дня Незалежності — кубок з боксу та кікбоксингу

27 Серпня 2021 | Оприлюднив: | 6 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У межах святкових заходів, 22 серпня, на стадіоні «Авангард» відбувся «Кубок Незалежності» з боксу та кікбоксингу.
Учасниками турніру стали понад півсотні вихованців Новоград-Волинської дитячо-юнацької спортивної школи ім.В.П.Єрмакова (директор — Дмитро Пісоцький).
«Спортсмени продемонстрували волю до перемоги, грамотні технічні й тактичні дії. Усі учасники були нагороджені грамотами й медалями. Дякуємо за підготовку спортсменів тренеру-викладачу Леоніду Плісаку та тренеру СК «Вулф» Денису Копилу», — зазначили за підсумками змагань на офіційній сторінці ДЮСШ ім.В.П.Єрмакова.
«Наших вихованців прийшли підтримати чимало глядачів. Зараз готуємося до чемпіонату України, що проходитиме у вересні в Харкові. Але головне для нас, тренерів і вихованців, щоб у місті відновили Молодіжний центр і нам можна було повноцінно тренуватися! Для розвитку боксу й кікбоксингу потрібен великий зал із рингом і належними умовами. Важливо, щоб нас почули місцеві депутати. Маємо надію на подальший розвиток спорту в Новограді», — прокоментував подію «Звягелю» тренер Леонід Плісак.

Олег БРЮХАНОВ
Фото ДЮСШ ім.В.П.Єрмакова

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,