www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика


Олександр Гонгальський став чемпіоном світу з шашок

17 Вересня 2021 | Оприлюднив: | 1 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Відомий на Житомирщині шашист Олександр Гонгальський, який неодноразово захищав спортивну честь Новограда-Волинського та області, став чемпіоном світу з шашок-64 серед чоловіків із порушенням опорно-рухового апарату.
Про радісну подію Олександр повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці.
«Сьогодні вночі прилетіли з дружиною з Болгарії з чемпіонату світу серед людей з інвалідністю. Відмінна новина: я став чемпіоном світу з шашок-64 серед чоловіків із порушенням опорно-рухового апарату!
Дуже радий, адже в ці шашки грати нелегко, оскільки початкові ходи робляться не самими гравцями, а визначаються жеребкуванням навмання серед приблизно 745 позицій. Ніколи не знаєш, які перші ходи випадуть, і що, і з ким доведеться грати. Але, дякуючи Богу, завдяки заняттям, підтримці дружини та небайдужих людей, я зумів на одне очко обігнати майстрів. Радий, що поїхав, зіграв і переміг», — розповів Олександр.

За матеріалами 04141.com.ua

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,