www.zvyagel.com.ua

free counters Яндекс.Метрика


Флешмоб до свята: публікуйте фото у військовій формі

08 Жовтня 2021 | Оприлюднив: | 4 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Про цікаву ініціативу йдеться на сайті міської ради з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України 14 жовтня.
З цієї нагоди розпочато флешмоб під назвою «Новоград-Волинський — місто військової слави». Адже саме в нас дислокуються славетні військові частини Збройних сил України:
30-а окрема механізована бригада імені князя Костянтина Острозького, 12-й окремий полк оперативного забезпечення, 54-й окремий розвідувальний батальйон та 181-й окремий батальйон тилового забезпечення. Наші військовослужбовці, а це — сини та дочки, батьки та матері, чоловіки та жінки, брати та сестри, друзі та знайомі восьмий рік оберігають мир та спокій у країні. Про це йдеться на сайті міської ради.
Відповідно до умов флешмобу, необхідно опублікувати власну фотографію або фото рідних/друзів в однострої в соціальній мережі Фейсбук із хештегом #Новоград_Волинський_місто_військової_слави.
Флешмоб триває до 12 жовтня. У день свята на офіційній сторінці міської ради у Фейсбуці та на місцевому телеканалі «Студія Калина» презентують відеоряд зібраних фотографій. До участі запрошують усіх охочих.

Підготувала Юлія КЛИМЧУК

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,