www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Чи реально витребувати додатковий рейс на збитковому маршруті?

04 Грудня 2015 | Оприлюднив: | 159 просмотров
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Днями до редакції «Звягеля» надійшов електронний лист, в якому жителька південно-західної частини міста порушує проблему міських пасажирських перевезень на маршруті №2:
«Віднедавна — проживаю в кінці вул.Лянгуса, до якої найближчий автобусний маршрут — це маршрут №2 «Автовокзал — м’ясокомбінат». Маю питання щодо графіку руху на цьому маршруті зранку. Невже весь мікрорайон влаштовує відправлення о 7:25, а наступний рейс — аж о 9:10 з автовокзалу?! Дітки ходять до четвертої школи, в якій навчання розпочинається о 8:30. Та й багатьом на роботу — на 8:30-9:00. Тим більше, що нині учні 1-11 класів мають право на проїзний квиток вартістю 80 гривень на місяць. Враховуючи інтереси жителів мого мікрорайону, школярів, які мають скористатися своїм правом на пільговий проїзд, маю прохання до перевізника: зробити ще один рейс із відправкою о 8:10 з автовокзалу. А також врахувати та переглянути рейси у післяобідню пору, коли дітки повертаються зі школи додому.

Ольга ДЕМЧУК, голова піклувальної ради школи №4»

Щодо проблем, викладених у листі, ми поспілкувалися з керівництвом автотранспортного підприємства, яке обслуговує маршрут №2. Як пояснив перевізник, на маршруті працює один автобус, який на виконання повного рейсу витрачає 1 годину 10 хвилин. Тобто, виїжджаючи о 7:25 із автовокзалу, він, залежно від дорожньої обстановки, повертається туди ж десь о 8:35-8:45. Тож, о 8:10 із автовокзалу автобус за таких умов відправлятися не може.
«Випускати на маршрут дві одиниці автотранспорту — це додаткові збитки, на які ми не можемо піти, оскільки цей маршрут — і так неприбутковий. Попри це, те, що прописано в договорі з міською радою, ми виконуємо. Для того, щоб відбулися зміни у графіку, потрібно, щоб це питання розглянули на засіданні комісії міської ради — вивчили доцільність і можливість зміни графіку. Пригадую, раніше ми проводили деякі зміни, але виявилося, що значна частина пасажирів — проти», — відповів один із керівників автотранспортного підприємства.
Перший заступник міського голови Сергій Колотов, до якого газета «Звягель» звернулася із проханням роз’яснити цю ситуацію з точки зору міської влади, порадив авторам електронного листа звернутися із цією проблемою у відділ економіки міської ради або у загальний відділ. Звернення буде зареєстроване, і тоді питання вивчатимуть фахівці, котрі відповідають за організацію пасажирських перевезень по місту. Якщо дійсно інтереси більшості пасажирів вимагають внесення змін до графіку руху на маршруті №2, то це питання буде винесено на розгляд виконавчого комітету міської ради.

Підготував Олег БРЮХАНОВ
 1. 6 коментарів в статье “Чи реально витребувати додатковий рейс на збитковому маршруті?”

 2. Написал: stanislav 10.12.2015 | Ответить

  Цитировать

  От і маємо, що маємо “іди туди…не знамо куди” “звертайся до того …не знамо кого”. Цікаво на чому цей заступник- падлюка їздить на роботочку?
  Майдан стояв, люди гинули, а нічогісінько не змінюється, стрелять усих!

  admin ответил:

  интересный подход. может организуете ЧП и будете работать на убыточном маршруте? и при чем тут Майдан?

 3. Написал: stanislav 11.12.2015 | Ответить

  Цитировать

  А слабо “начальничку” своими золотыми рученьками , которые выросли из золотой жопеньки организовать перевозку детей- школьников!!!!!!!!!!

  admin ответил:

  зависит от полномочий “начальничка”….

 4. Написал: stanislav 12.12.2015 | Ответить

  Цитировать

  А що ж тоді “Звягель” до такого “неполномочного” начальника поперся звертатися за роз`ясненнями?

  admin ответил:

  ну вот объяснить – это как раз в его компетенции)))

Вы должны войти что бы писать комментарии.