www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Мерія Новограда просить не переписуватися з міським головою у соцмережах, бо це відволікає його від роботи

15 Січня 2016 | Оприлюднив: | 133 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Відповідне звернення до громади міста нещодавно з’явилося на офіційному сайті Новоград-Волинської міської ради.
«Останнім часом у наше життя стрімко і потужно ввірвалися, так звані, соціальні мережі в Інтернеті. Вони сприяють комунікації людей, дозволяють знаходити друзів і однодумців, ділитися думками та висловлювати свою позицію з важливих питань.
Ми погоджуємося з вами. Разом із тим, звертаємось до вас із проханням не завантажувати для переписки та дописів сторінки міського голови в соцмережах, оскільки це відволікає очільника міста від вирішення нагальних питань життєзабезпечення громади міста.
Однак, щоб своєчасно та оперативно реагувати на актуальні питання, які турбують громадськість, просимо вас спілкуватися з міським головою Весельським В.Л., його заступниками та секретарем міської ради винятково через офіційний сайт Новоград-Волинської міської ради (http://novograd.osp-ua.info) або ж під час особистого прийому громадян, який міський голова проводить щоп’ятниці, з 10:00 до 16:00», — йдеться у зверненні М.Левицької, начальника відділу інформації та зв’язків із громадськістю міської ради.
Крім того, міська рада нагадує, що, згідно з розпорядженням міського голови від 10.12.15 р. №247(о) «Про графіки особистого прийому громадян у міській раді та проведення прямих телефонних ліній», перший заступник, заступники міського голови та керуючий справами виконавчого комітету міської ради проводять особистий прийом громадян, відповідно до затвердженого графіку. Цей графік газета «Звягель» друкувала у №2 (210) від 8 січня 2016 року.

 1. 6 коментарів в статье “Мерія Новограда просить не переписуватися з міським головою у соцмережах, бо це відволікає його від роботи”

 2. Написал: sirrah 19.01.2016 | Ответить

  Цитировать

  бред сумасшедшего! зачем вообще там регистрироваться? отключите возможность писать комментарии и сообщения. а лучше удалить аккаунт и не позориться.

  stanislav ответил:

  сам (чи сама) ти “бред сумасшедшего”!

  sirrah ответил:

  Весельский, ты?

  stanislav ответил:

  Ні, мені до нього ще далеко!

  sirrah ответил:

  кое в чем ему до тебя далеко ;D

  stanislav ответил:

  У кожного власні таланти

Вы должны войти что бы писать комментарии.