У місті відроджуються змагання з баскетболу

19 Лютого 2016 | Оприлюднив: | 46 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Вперше серед спортивних заходів, присвячених річниці виведення радянських військ із Афганістану, був проведений турнір із баскетболу. На запрошення міськрайонної спілки воїнів-афганців, чотири збірні — команда «Звягель», БК «Попільня», команда міської ДЮСШ і БК «Ружин» — взяли участь у змаганнях, що пройшли 13 лютого у спортзалі ЗОШ №7.
У першому півфіналі жереб звів новостворену команду «Звягель» з досвідченою командою з Попільні, яка нерідко виграє подібні турніри обласного масштабу. Ключовою стала остання чверть матчу, в якій господарі «дотисли» БК «Попільня» — 63:55.
У другому півфіналі команда міської ДЮСШ — юнаки 2000-2001 років народження — поступилася баскетболістам із міста Ружин — 53:65.
Після короткого відпочинку учні ДЮСШ та БК «Попільня» вийшли на гру за третє місце. У підсумку бронзовим призером змагань стали баскетболісти з Попільні, котрі перемогли юнаків із Новограда з рахунком 71:59, хоча інтрига трималася до останньої десятихвилинки.
А переможцем турніру стала команда «Звягель», яка у фіналі здолала БК «Ружин» — 66:47.
Церемонію нагородження провів голова спілки воїнів-афганців Юрій Шевчук, котрий вручив капітанам команд грошові премії та пам’ятні сувеніри.