www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Майно — за борги, або Як «Теплокомуненерго» і виконавча служба взялися за боржників

19 Лютого 2016 | Оприлюднив: | 138 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

«Станом на 1 лютого 2016 року на примусовому виконанні у відділі Державної виконавчої служби перебуває 258 виконавчих документів на загальну суму понад 350 тис. грн.», — повідомляють про ситуацію із заборгованістю за спожиті послуги у місцевому «Теплокомуненерго».
Для пришвидшення процесу примусового стягнення заборгованості за теплову енергію, було створено робочу групу з представників ДВС та КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго», якою лише за декілька днів роботи організовано понад 30 спільних виїздів до боржників з метою перевірки їх майнового стану та встановлення фактичного місця проживання, що вже дало свої перші позитивні результати. Подібна практика є досить ефективним методом боротьби із заборгованістю за теплопостачання, і КП «Новоград-Волинськтеплокомуненерго» планує й надалі поглиблювати тісну співпрацю з органами ДВС.
Водночас на підприємстві нагадують, що своєчасна сплата за спожиті послуги дозволить уникнути небажаної зустрічі з представниками ДВС, а також позбавить від додаткових витрат зі сплати судового збору (з 01.01.2016 року — від 689,00 грн.) та виконавчого збору (10% від суми, що підлягає стягненню за виконавчим документом).

Підготував Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: