www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Збільшено граничний вік перебування у запасі військовозобов’язаних

26 Лютого 2016 | Оприлюднив: | 2 757 просмотров
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Із метою надання громадянам України можливості реалізувати своє конституційне право щодо захисту Вітчизни, 01.04.2014 року вступив у дію Закон України від 27.03.2014 року №1169-VІІ «Про внесення змін до деяких законів України щодо забезпечення проведення мобілізації», в якому збільшено граничний вік перебування у запасі для рядового, сержантського, старшинського складу, в тому числі, для жінок — до 50 років та для молодшого офіцерського складу — до 55 років.
Крім того, у Верховній Раді України прийнятий у першому читанні проект Закону України «Про внесення змін до статті 28 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу» (реєстраційний номер 4844 від 12.05.2014 року) щодо збільшення граничного віку перебування у запасі для рядового, сержантського, старшинського складу до 60 років, для молодшого та старшого офіцерського складу — до 60 років, а для вищого офіцерського складу — до 65 років».
З метою безумовного виконання вимог чинного законодавства України, вимог начальника Головного управління оборонного та мобілізаційного планування військовими комісаріатами України в даний час проводиться робота щодо поновлення на військовому обліку громадян, які до набуття чинності вказаних Законів були виключені з військового обліку за досягненням граничного віку, але зараз у добровільному порядку, за їх згодою, можуть бути поновлені на обліку військовозобов’язаних та використані в інтересах захисту держави.
Прохання до всіх громадян віднестися до заходів, які проводяться, з почуттям громадянського обов’язку, всебічно сприяти та допомогти роботі міськвійськкомату щодо проведення оповіщення, прибуття на медичний огляд військовозобов’язаних.
Усім військовозобов’язаним, які протягом останніх років змінювали адресу проживання і не сповіщали про це військовий комісаріат, необхідно прибути до військкомату для уточнення облікових даних. За детальною інформацією звертайтеся до Новоград-Волинського об’єднаного міського військового комісаріату, який розташований за адресою: м.Новоград-Волинський, вул.Соборності, 74; тел.: 5-63-70.
Прийом із питань відновлення на військовому обліку проводиться в понеділок, четвер, із 09:00 до 17:00.

С.КАНЮКА, військовий комісар Новоград-Волинського об’єднаного військового комісаріату, підполковник

Запрошуємо громадян чоловічої статі, віком від 18 до 60 років, для проходження військової служби за контрактом. Грошове забезпечення — від 7000 гривень.
За довідками звертатися до Новоград-Волинського об’єднаного військового комісаріату за адресою: м.Новоград-Волинський, вул.Соборності, 74.

С.КАНЮКА, військовий комісар Новоград-Волинського об’єднаного військового комісаріату, підполковник

Військова частина А2925 проводить набір громадян на військову службу за контрактом. Грошове забезпечення — від 7000 грн. у місяць. Обов’язкова вимога: наявність посвідчення водія категорії С або Е. Звертатися за адресою: м.Новоград-Волинський, вул.Гетьмана Сагайдачного, в/ч А2925.

В.СИНИЦЯ, командир військової частини А2925
 1. 2 коментарі в статье “Збільшено граничний вік перебування у запасі військовозобов’язаних”

 2. Написал: Yfnfkbyf 24.08.2017 | Ответить

  Цитировать

  Ну, прекрасно! Это пишут честные военкомы в нормальных военкоматах, а вот со мной поступили так, и как тогда это расценивать?
  В 2009 году я достиг предельного возраста пребывания в запасе – 50 лет (сейчас мне 58 лет) и должен был быть исключен с воинского учета, но своевременно штампа в военном билете не поставил, но это и не было обязательным, это происходило автоматически, согласно таблице возрастов, подлежащих исключению.Теперь в 2017 году согласно Закона Украины “Про внесение изменений в ст.28 Закона Украины “Про военную обязанность и военную службу” от 22.07.2014 года, действует с 13.08.2014 года, предельный возраст пребывания в запасе военнообязанных повышен – мужчин до 60 лет. И вот как утверждает наш пресловутый военкомат – не достиг предельного возраста пребывания в запасе и подлежу взятию на воинский учет военнообязанных вновь и обязан пройти медкомиссию. В противном случае я УКЛОНИСТ и имеют законное право привлечь меня по ст.337 ч.1 ? Помогите разобраться, очень вас прошу. Я полагал, что закон обратной силы не имеет ст.58 Конституции Украины, но вот военкомат говорит обратное. И таки передали материалы в полицию, внесли в ЕРДР и предьявили мне подозрение. ВОТ ТАК ТО. Хотелось бы увидеть разъяснения.

 3. Написал: mykolas 25.09.2017 | Ответить

  Цитировать

  Ви правильно розумієте, але я вам раджу взяти захисника і не пов’язаного з вашою місцевою юрмафією, а чужого, що буде вас захищати, а щодо правового поля, то згідно Рішення КСУ Про офіційне тлумачення стст. 58, 78, 79, 81 КУ та ст.ст. 243-21, 243-22,243-25 ЦПК України Справа № 03/29-97 від 13.05.1997р. № 1-зп/1997 в п.5 сказано, що ст. 58 КУ 1996 року закріплює один з найважливіших зага-льновизнаних принципів сучасного права – закони та інші нормативно-правові акти не мають зворотної дії в часі. Це означає, що вони поширюють свою дію тільки на ті відносини, які виникли після набуття законами чи іншими нормативно-правовими актами чинності, а отже зміни внесені відповідно Законами України: ЗУ від 27.03.2014 № 1169-VII “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення проведення мобілізації”(Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 20-21, ст.746) та ЗУ від 22.07.2014 № 1604-VII “Про внесення змін до статті 28 Закону України “Про військовий обов’язок і військову служ-бу” (Відомості Верховної Ради (ВВР), 2014, № 36, ст.1191)свою дію на вас не поширюють, оскільки цими нормами вам продовжено термін перебування в запасі на 10 років, що недопустимо, а ще в Україні визнається і діє принцип верховенства права; Конституція України має найвищу юридичну силу; права і свободи людини і громадянина захищаються судом; закони та інші нормативно-правові акти приймаються на основі Конституції України і не мають зворотної дії в часі, крім випадків, коли вони пом’якшують або скасовують відповідальність особи (ч.1, 2 ст. 8, ч.1 ст. 55, ч.1 ст. 58 КУ). Цей же ж принцип неприпустимості зворотної дії в часі нормативних актів знайшов своє закріплення в міжнародно-правових актах, зокрема і в Конвенції про захист прав і основоположних свобод людини(ст. 7). За загальним положенням, встановленим цією статтею, закони та інші нормативно-правові акти (укази Президента, постанови КМ, накази міністерств та держкомітетів тощо), не мають зворотної сили в часі, тобто не поширюються на поведінку, що мала місце в той період, коли відповідний акт ще не був прийнятий або ще не набрав чинності, що підтверджено і в Міжнародному пакті про громадянські та політичні права, ухваленому Генеральною Асамблеєю ООН 16.12.1966р. Це означає, що закони поширюють свою дію тільки на ті відносини, які виникли після на-буття законами чи іншими нормативно-правовими актами чинності.
  Винятки з цього правила рідкісні і допускаються:
  а) за наявності вказівки в законі про надання йому (або окремим статтям) зворотної сили;
  б) у загальному правилі про неодмінне надання зворотної сили кримінальному за-кону, який скасовує або пом’якшує кримінальну відповідальність. А такого в змінах до законодавства у даному випадку не обумовлено.
  А отже раджу все це аргументовано викласти при допомозі захисника в скарзі на ім’я прокурора, а також звернутися із заявою у військову прокуратуру на дії посадовців військкомату за зловживання службовим станом та перевищення службових повноважень чи інші посадові злочини.

Вы должны войти что бы писать комментарии.