Волейболісти — чемпіони області другий рік поспіль!

\"ВолейболістиСпортивна база Новоград-Волинської ДЮСШ гостинно прийняла дев’ять збірних волейболістів 1999-2000 р.н., які виборювали звання чемпіонів Житомирщини.
На груповому етапі без поразок завершили поєдинки юні майстри з Ємільчиного, Лугин та господарі турніру.
У фіналі ємільчинська команда поступилася обом суперникам, тож у вирішальному поєдинку зустрілися минулорічні фіналісти цих змагань.
Першу партію без проблем виграли вихованці тренера міської ДЮСШ М.Ю.Олендера. Вони продовжували вести у рахунку і в другій партії, однак кінцівку краще провели гості. Вирішальний раунд знову був за звягельчанами, які й стали чемпіонами другий рік поспіль.
Лідери команди новоград-волинців — нападник Олексій Петращук, зв’язуючий гравець Роман Калатинець, при підтримці Влада Загладька, Дмитра Бобра, Дениса Агєєва, Сашка Криваля — довели, що рівних у юнацькому волейболі в області їм нині немає.
Ці змагання стали одним із етапів підготовки команди до участі у фіналі турніру Всеукраїнської дитячої волейбольної ліги, що пройде на Тернопільщині.