Житомирські рятувальники вибороли срібло

8 квітня в Одесі відбувся чемпіонат ДСНС України з легкоатлетичного кросу, в якому Житомирські рятувальники стали срібними призерами змагань. У чемпіонаті взяли участь 24 команди, кожна з яких налічувала по 4 спортсмени.
Програма змагань складалася з кількох забігів: 1000 м серед жінок, 1000 м, 3000 м та 5000 м — серед чоловіків. Змагання проходили на березі Чорного моря на «Трасі здоров’я».
Завдяки завзятості і повній самовіддачі спортсменів, у загальнокомандному заліку Управління ДСНС України у Житомирській області посіло почесне ІІ місце. Ось імена призерів у особистих заліках: Юлія Олішевська, старший лейтенант служби цивільного захисту, фахівець центру забезпечення управління; В’ячеслав Олішевський, капітан служби цивільного захисту, який працює у відділі реагування на надзвичайні ситуації; Богдан Кухар, старший лейтенант.