www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Срібний» виїзд до Мукачевого

06 Травня 2016 | Оприлюднив: | 50 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

З метою підвищення рівня спортивної майстерності, вихованці відділення баскетболу міської ДЮСШ вперше взяли участь у турнірі у м.Мукачеве, що на Закарпатті, який був присвячений 30-ій річниці Чорнобильської трагедії.
Слід відзначити, що такий далекий вояж відбувся після тривалої перерви, тож тренер Г.І.Суховецька дещо хвилювалася, чи зуміють її вихованці, юнаки 2000-2001 р.н., достойно виступити, конкуруючи з баскетбольними школами міст Мукачеве, Самбір, Житомир.
У першому поєдинку новоград-волинці подолали самбірчан із рахунком 49:38. Підтримуючи переможний темп, перемогли житомирян — 50:48. У фінальній грі з господарями перемогти, на жаль, не вдалося, адже, як відомо, вдома і стіни, і судді допомагають: поразка — 38:49.
Крім підсумкового другого командного місця, у номінації «Кращий гравець» відзначено Влада Пилипчука.
А дипломами другого ступеня, включаючи номінанта, також нагороджені Олександр Савін, Назар Макущенко, Андрій Проводнюк, Богдан Полуляк, Віталій Козеренко, Сергій Лемещук, Сергій Янчук, Олег Пташник.

Володимир БУРКОВСЬКИЙ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки: