«Авангард» і «Звягель» розпочинають із поразок…

Обидві новоград-волинські команди, що виявили бажання брати участь у цьогорічному чемпіонаті Житомирської області з футболу, стартували невдало.
«Звягель» у 1-му турі грав удома проти ФК «Бердичів» і зазнав поразки з рахунком 1:3. Звягельчани відзначилися першими, проте вже до перерви бердичівляни вирівняли становище. У другому таймі, програвши верхову боротьбу, «Звягель» пропустив ще двічі. До того ж, після двох вилучень господарі догравали матч удев’ятьох…
«Авангард», який у матчі кубка нещодавно розгромив вищезгаданий ФК «Бердичів» (3:0), у рамках першого туру чемпіонату грав на виїзді в Андрушівці проти тамтешньої «Фортуни». Зазнавши кадрових втрат (декілька гравців висловили бажання надалі грати за городницьке «Полісся»), «Авангард» поступився з рахунком 4:0.
Гру городницького «Полісся» із ФК «Коростень» перенесено на резервний день.
У наступному турі, що відбудеться 21 травня, «Звягель» прийматиме «Полісся» (Олевськ). А принципову гру між городницьким «Поліссям» і «Авангардом» знову перенесено на резервний день.