www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Будьте сильною та впевненою у собі особистістю!

12 Серпня 2016 | Оприлюднив: | 47 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Багато потерпілих від економічного та інших видів насильства мовчать про це. Дехто навіть не здогадується, що по відношенню до нього коїться саме насильство. На жаль, вони сприймають насильницькі дії за звичайні речі, навіть не підозрюючи, що в даному випадку порушуються їх права.
Більшість знають про своє положення, але твердо впевнені у тому, що «сміття з дому не виноситься». Мовчати не треба! Розкажіть про свою проблему рідним, близьким, друзям та обов’язково зверніться за наданням соціальних послуг до спеціалістів та фахівців Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді. Вчіться любити та поважати себе!
Не відповідайте агресією на агресію. Не залишайтеся наодинці та заручайтеся підтримкою найближчих людей. Насильство є злочином, і винні за це мають бути покарані.
Якщо ж говорити про сім’ю, то 2/3 українських родин мають ознаки використання насильства — як не фізичного, то психологічного чи економічного і, навіть, сексуального. Жінка сьогодні реалізує себе в бізнесі, в політиці, вона вже не вписується в рамки просто берегині, вона — Людина. Захистити жінку від знущань чоловіка-алкоголіка має країна та закон, який стоїть на захисті прав, свободи і гідності людини. У домашніх бійках у країні мало не щодня гинуть люди. У прямому розумінні цього слова. Лише уявіть очі тих дітей, які залишаються сиротами, бо п’яний тато на їхніх очах убив маму, а сам потрапив за грати.
Невже ми залишимося безпорадними і не відвернемо подібне? Не залишайтеся байдужими до чужої біди! Повідомляйте про відомі вам випадки насильства в сім’ї, стосовно ваших сусідів, знайомих до Новоград-Волинського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за телефоном: 2-12-07. Ваше повідомлення не залишиться без уваги та відповідних заходів.

І.ГОНЧАРЕНКО, залучений спеціаліст міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Вы должны войти что бы писать комментарии.