Каратисти зі Звягеля — перші!

24 вересня у спортивному залі колегіуму відбувся чемпіонат Житомирської області з карате серед дітей, кадетів, юніорів та дорослих. Змагання проходили на 3-х татамі у надзвичайно жорсткій боротьбі. 194 спортсмени з п’яти клубів Житомирщини приїхали виборювати звання чемпіона області.
17 спортсменів нашого міста вибороли золоті нагороди чемпіонату Житомирської області. У підсумку команда м.Новоград-Волинський, що представляла Дитячо-юнацьку спортивну школу, здобула перше загальнокомандне місце. На другому місці розташувалась команда «Скеля» (м.Коростень), третє — посіла команда «Додзе» (м.Житомир). Нагородження усіх категорій проводив заступник начальника у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міста Новограда-Волинського Володимир Віталійович Гусев. Усі гості турніру відмітили високий рівень організації змагань. Житомирська обласна федерація карате висловлює подяку за надання приміщення для проведення змагань Камілі Домініківні Сідлецькій.