www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Від переліку забруднюючих речовин волосся стало дибки»

30 Вересня 2016 | Оприлюднив: | 90 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

«Прочитала в останньому номері газети, що товариство «Бетек» подало заяву про наміри отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря. Тобто, на отруєння навколишнього середовища і нас з вами.
Коли прочитала перелік речовин, який вони подають у заяві, — волосся стало дибки. Яке зухвальство потрібно мати, щоб заради власного збагачення так зневажати усіх нас, ігнорувати наше здоров’я? Адже підприємство знаходиться неподалік від міста, а де гарантія, що вони на наші голови скинуть лише 9 тонн отрути на рік, а не більше? І хто це буде контролювати?
Вони просять дозволу — я його не даю».

Т.Г.ГОРОБЕЦЬ, біолог за фахом

P.S. Ось такий відгук надійшов від нашої читачки. Нагадаємо, у вищезгаданій заяві про наміри, опублікованій у попередньому номері «Звягеля», йшлося про те, що зауваження приймає районна державна адміністрація за адресою: м.Новоград-Волинський, вул.Шевченка, 16 (тел.: 5-22-85, 5-23-35).

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,