www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Подарунки до свята — від «Фаворит-Агро»

07 Жовтня 2016 | Оприлюднив: | 49 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Із нагоди Міжнародного дня людей похилого віку (а в Україні — це також і День ветерана) ТзОВ «Фаворит-Агро» привітало людей похилого віку, котрі проживають на території чотирьох сільських рад Новоград-Волинського району.
Літні мешканці Піщева, Великої Горбаші, Суховолі та Тернівки отримали подарункові набори з продуктами харчування, до яких увійшли 2 пачки вершкового масла, 2 банки згущеного молока, упаковка гречки та пляшка олії. Загалом такі набори отримали майже 250 жителів зазначених сіл.
Як розповіла жителька с.Велика Горбаша Галина Яремчук (на фото), «Фаворит-Агро» щороку, з нагоди Дня людей похилого віку, вручає подарунки. До того ж, традиційними для підприємства є новорічно-різдвяні привітання дітей сільських родин.
Нагадаємо, що ТзОВ «Фаворит-Агро» є провідним підприємством, що працює в галузі сільського господарства на території Новоград-Волинського і Корецького районів. Дбаючи про соціальну сферу, аграрії не залишають без уваги і підтримки жителів територіальних громад, які співпрацюють із підприємством.

Олег БРЮХАНОВ

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,