www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Для кого співала заступник міського голови?

14 Жовтня 2016 | Оприлюднив: | 110 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

У них особлива місія — линути серцями у домівки, де самотність чи біда, їх завдання — принести у ці оселі надію і віру. Йдеться про працівників територіального центру, які зі слів про своє покликання розпочали захід «Милосердне джерело» для підопічних — одиноких людей.


Саме для них, під керівництвом директора терцентру Ярослава Циби, організували благодійний обід, присвячений Міжнародному дню людей поважного віку. На обід було запрошено 64 пенсіонери. Зустріли та почастували запрошених у кафе «Томас». За допомогу в організації заходу, зокрема — в оренді приміщення, колектив терцентру щиро вдячний Н.Й.Юзвінській.
На захід завітали заступник міського голови Л.В.Шутова та заступник начальника управління праці та соціального захисту населення Л.В.Киреєва. Лариса Шутова виступила з вітальним словом, а коли ансамбль терцентру «Осінь» заспівав пісню «Зеленеє жито», то заступниця міського голови приєдналася до ансамблю, від душі заспівала разом з усіма.
Усі пенсіонери з гарним настроєм подякували за змістовне свято, увагу і підтримку.

Раїса РОМАНЧУК, культорганізатор терцентру

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,