Нові перемоги штангістів на світовому рівні

\"НовіЦими днями у Луцьку проходив 4-ий Чемпіонат Європи ВПА з пауерліфтингу «Open European WPA powerlifting, bench press, single deadlift champ». Учасниками змагань стали понад 300 атлетів із
10 країн. Зокрема, зі Словаччини, Італії, Вірменії, України, Польщі, Швеції, Грузії, Росії, Азербайджану.
Переможцем серед тинейджерів (18-19 років) у ваговій категорії до 75 кг із результатом 177,5 кг став Назар Сокол.
Друге місце серед дорослих у категорії до 82,5 кг із результатом 205 кг посів Сергій Остапчук.
Третє місце серед дорослих у категорії до 90 кг — у Вадима Омельчука. Його результат — 215 кг.
Секція пауерліфтингу запрошує юнаків та дівчат, віком від 14 років, до занять цим видом спорту, що проходять на базі ДЮКФП у мікрорайоні «Морське» (біля кафе «Діброва»).