Районні вчителі — другі на обласних спортивних іграх!

У Коростені були проведені фінальні змагання ХІІІ обласних спортивних ігор серед учителів загальноосвітніх навчальних закладів.
Команда вчителів району з волейболу у складі П.П.Подкаури (Середньодеражнянська ЗОШ І-ІІ ст.), О.В.Недзельського (Барвинівська ЗОШ І-ІІІ ст.), О.В.Романюка (Піщівська ЗОШ І-ІІІ ст.), С.І.Пужаєва, О.А.Ксенза (Городницька ЗОШ І-ІІІ ст.), С.Ю.Чижевського (Токарівська ЗОШ І-ІІІ ст.), І.С.Храбана (Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ст.), О.П.Шевчука (Чижівська ЗОШ І-ІІІ ст.) перемогла колег із Коростишівського та Овруцького районів із рахунком 2:0, а в фіналі, в гострій напруженій боротьбі, здолала команду Черняхівського району — 2:1, здобувши звання чемпіонів області 2016 року!
Друге командне місце у змаганнях зі швидких шахів — у М.С.Солодкого (Гульська ЗОШ І-ІІІ ст.) та М.Л.Потайчук (Червоновільська ЗОШ І-ІІ ст.).
Третє місце у змаганнях із шашок вибороли В.Ф.Марчук (Киянська ЗОШ І-ІІІ ст.) і Я.М.Тарнавська (Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ст.).
Також успішно виступили у змаганнях із легкоатлетичного кросу Д.В.Гичко (Новороманівська ЗОШ І-ІІІ ст.), А.Я.Пелешок (Великомолодьківська ЗОШ І-ІІІ ст.), які посіли п’яте місце у командному заліку.
У загальнокомандному заліку вчителі району завоювали друге місце серед районів та міст області!