www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Конкурс «Ми — найкращі!»

09 Грудня 2016 | Оприлюднив: | 27 просмотров
2 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 52 votes, average: 5,00 out of 5 (2 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

№41. Стас та Сергій Деркачі живуть на Полтавщині. З Новограда — їх мама Оксана, тож вони щоліта приїздять сюди до бабусі з дідусем. А ось яку цікаву історію розповіла нам Оксана, надіславши це фото: «Мої хлопці не люблять читати. Ну, не прищеплює їм сучасність любов до книг, не читають вони потайки від нас книгу під ковдрою з ліхтариком, як було це у мене колись.
З такою реальністю я змирилася. Аж тут, якось, мертва тиша у кімнаті галасливих моїх бешкетників. Заглядаю — сидять тихенько, перед ними відкритий ноутбук і … вони читають! Що б ви думали? «Звягель»! Мій ріднесенький «Звягель» в Інтернеті!
Одного разу поцікавилися у мене, звідки я знаю про події у Новограді, я розповіла про ваше інтернет-видання. На Хорольщині, у Полтавській області, у нас немає змоги виписувати «Звягель». Старший син тут народився, тому залюбки цікавиться новинами з батьківщини, а молодший — за компанію.
Хочу від щирого серця подякувати вашій редакції, кожній людині, яка працює у «Звягелі». І за те, що хоч раз у тиждень мої діти люблять читати!».

  1. 1 коментар в статье “Конкурс «Ми — найкращі!»”

  2. Написал: admin 13.12.2016 | Ответить

    Цитировать

    оригинальненько 🙂

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,