www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Діяльність клубу «Родоцвіт» для прийомних сімей

06 Січня 2017 | Оприлюднив: | 23 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Із 29 липня 2009 року для прийомних сімей при Новоград-Волинському міському центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді діє клуб «Родоцвіт». Метою створення клубу є допомога у вирішенні проблемних питань життя та розвитку прийомної дитини, допомога у соціалізації, утриманні й вихованні, допомога у забезпеченні належних умов функціонування прийомної сім’ї, у підвищенні ролі сім’ї у суспільстві, допомога кожного учасника клубу самому собі, перебуваючи в колі людей з аналогічними проблемами та обставинами життя, завдяки обміну думками чи новою корисною інформацією, емоційній взаємопідтримці, формуванню й аналізу нових поведінкових навичок і вмінь тощо.
Прийомні батьки зустрічаються один раз на два місяці. Спеціалісти міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді намагаються урізноманітнити засідання клубу, зокрема, нас радо приймали в Музеї родини Косачів, в Музеї Лесі Українки. Для зустрічі з прийомними батьками запрошуються різні фахівці: спеціалісти служби у справах дітей міської ради, лікарі міськрайТМО, психолог медичного коледжу, спеціалісти міського центру зайнятості, фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги, творчі особистості міста, зокрема, Сергій Руденко, Ліна Наумець, Лариса Ярмоленко, народний ансамбль «Хміль»; гуртківці Палацу дітей та молоді міста Новограда-Волинського під керівництвом Олени Маркович та Галини Кучинської, учні та викладачі Школи мистецтв. Засідання клубу проходять завжди в дружній теплій атмосфері.
Із 2006 року в місті створено та функціонувало 14 прийомних сімей, в яких виховувалось 22 прийомні дитини. З них вже 6 сімей розформовано, у зв’язку з досягненням дітьми повноліття та закінченням навчального закладу, 2 дитини всиновлені цими ж прийомними батьками. На сьогодні у місті функціонує 8 прийомних сімей, в яких виховується 11 прийомних дітей.
Якщо ви маєте намір взяти дитину і виховати її у вашій родині, то звертайтеся в міський Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за адресою: вул.Шевченка, 31, телефон: 2- 07-12, або службу у справах дітей міської ради за адресою: вул.Замкова, 3/6, телефон: 2-08-91.

О.КОТОВА, начальник відділу соціальної роботи міського Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,