www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Свято моржів»

20 Січня 2017 | Оприлюднив: | 106 просмотров
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

влаштував колектив дитсадка №16 «Веселка» — унікального оздоровчого закладу. Унікальність його полягає у потужному комплексі оздоровчо-фізкультурних процедур, які, зауважте, в Україні за гроші пропонують хіба що спеціалізовані центри. А у нас — дитсадок, ще й — безкоштовно. Головна «фішка» — нетрадиційне загартування малюків, а саме — моржування. Впродовж року діти відвідують спеціальні процедури, а на Водохреща моржі влаштовують шоу для батьків.
Секрет успіху, за словами завідуючої Вікторії Данюк, у тому, що справою займаються професіонали, котрі вболівають за справу, та меценати, які підтримують цікаве новаторство колективу дитсадка.
— Від подібних закладів наш дошкільний заклад відрізняє потужний комплекс оздоровчих процедур. Зокрема, масаж, лікувальна фізкультура, спелеокамера, за аналогом Солотвинських печер, — тут діти оздоровлюються за рахунок дихання іонами солі. Тому батькам немає потреби везти своїх дітей на курорти.
Як свідчить багаторічна статистика, ефект від загартування дуже позитивний. Діти у садочку практично не хворіють. З 56 моржів у минулому році лише шестеро мали застуду. Півсотні вихованців так і не дізналися, що таке нежить чи підвищена температура.

Юлія КЛИМЧУК
Фото автора

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,