Боксери з Новограда і району здобули призові місця на чемпіонаті у Бердичеві

Із метою виявлення най­силь­ніших спортсменів — кандидатів до збірної команди Житомирської області для участі у чемпіонатах України з боксу — в Бердичеві 20-22 січня пройшов чемпіонат області з боксу серед юнаків 2003-2004 р.н.
У турнірі взяли участь 80 спортсменів — представників команд Житомира, Бердичева, Малина, Коростеня, Любара, Новограда-Волинського та району (у складі 25 вихованців).
Вихованці Новоград-Волинської ДЮСШ посіли наступні місця у своїх вагових категоріях. Чемпіонами стали Денис Нагорнюк (ЗОШ №5) — тренує батько Олександр Нагорнюк, Олексій Плісак (гімназія), Іван Ковальчук (ЗОШ №2), Віталій Свинарський (школа-інтернат), Іван Чирко (Ємільчинський район).
Другі місця посіли Андрій Шамшур (ЗОШ №5), Данііл Халімовський (СШ №4), Антон Олейник (гімназія), Олександр Коваль (ЗОШ №2), Михайло Скуратов (школа-інтернат), Артем Старовойт (школа-інтернат).
Серед вихованців районної ДЮСШ до числа призерів потрапили троє спортсменів. Так, Дмитро Гарбовський став чемпіоном. Друге місце — в Олександра Карплюка. Третє — в Андрія Бучинського. Всі — учні Суслівської школи.
Це — перші офіційні змагання у 2017 році. Головний тренер збірної Житомирської області з боксу О.Сікорський зазначив, що наша команда у складі вихованців міської ДЮСШ (тренер Л.В.Плісак) виступила гідно, здобувши друге командне місце в області.
У команди Новоград-Волинського району — четверте командне місце (тренер О.Нагорнюк).
Президент федерації боксу міста Новограда-Волинського Леонід Плісак традиційно відзначив високий рівень змагань та організацію чемпіонату.
Боксери, котрі посіли перші місця, захищатимуть честь Житомирщини на чемпіонаті України, що відбудеться у березні.