Турнір із шахів пам’яті Дмитрука Бориса Федоровича

25 січня минуло чотири роки, як пішов із життя видатний громадський діяч, патріот України, фанат шахів, засновник Новоград-Волинського міського шахово-шашкового клубу Дмитрук Борис Федорович.
Новоград-Волинська федерація шахів щорічно проводить турніри вшанування пам’яті КМС УРСР Дмитрука Бориса Федоровича.
Так, 29 січня в 31-му гарнізонному Будинку офіцерів стартував уже традиційний шаховий турнір зі швидких шахів. 14 учасників вийшли на старт цьогорічного турніру під патронатом Новоград-Волинського міського шахово-шашкового клубу та Новоград-Волинського міського Центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх».
Турнір проводився за швейцарською системою в шість турів, з контролем часу — 20 хвилин кожному учаснику до кінця партії.
Після запеклої боротьби перше місце здобув першорозрядник Слепченко В.Н., який набрав 5,5 очків із 6 можливих, перемігши в особистій зустрічі КМС Малиновського М.В., котрий, у свою чергу, посів друге місце, набравши 5 очок.
Третю сходинку турнірної таблиці зайняв першорозрядник Лаговський В.С., який набрав 4 очки, обійшовши лише за додатковими показниками першорозрядника Цапліна В.Б.
Призери змагань та наймолодші учасники були нагороджені грамотами, цінними та заохочувальними подарунками.