www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


«Справжня любов до України долинула до нас через кордони, бо подорожує без візи»

03 Лютого 2017 | Оприлюднив: | 79 просмотров
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Із великим задоволенням прочитала вашу статтю «Коли мене запитують: «Що ви з того маєте?» — я не можу це пояснити людям з позицією «моя хата скраю». Матеріал сприйняла як ковток джерельної води «у спеку» галасливих вихвалянь патріотичності, коли слова не підкріплюються справами.


Звичайна пересічна людина Валентина Собецька, з непідробною скромністю, є патріотом України, формує за кордоном позитивний імідж рідної країни. Природно лине її зізнання: «Патріоткою я була завжди».
У мені, як в учителі, промовляє гордість, що наші школи виховують таких людей, яким «біль чужий болить-болить». Не заради слави і не на показ наша землячка робить свою справу за межами Вітчизни, у Німеччині. Вчитуючись у її висловлювання, розумієш, що такі почуття додають і тобі сил, упевненості в щасті любити свою Україну, свій рідний край.
Маю глибоку повагу до високопорядних людей, людей найвищої проби (я їх так називаю), які чесною працею звеличують Україну. Переконана, вони — взірець для наслідування, бо готують грунт у майбутнє.
Благородний вчинок нашої землячки — це вияв безкорисливості, її велич — у скромності, здатності жертвувати особистими інтересами на користь інших. Поєднання особистих бажань із запитами інших людей — це питання громадянської зрілості. Україна потребує справжніх патріотів (не словесних), такі люди — наш неоціненний скарб, наша віра, надія на те, що все у нас буде гаразд.
Стаття Юлії Климчук (за що висловлюю щиру вдячність) спонукала мене до особистих роздумів. У інтерв’ю переконливо доведено, що громадянська зрілість не дається від народження, її необхідно в собі виховувати, виплавляти в горнилі свого життя. Микола Пирогов радив: «Усі, хто готуються стати корисними громадянами, повинні спочатку навчитися бути людьми». Бути людиною, попри всю жорстокість світу, проявляти милосердя і не забувати про обов’язок перед рідним краєм. Справжня любов до України долинула до нас через кордони, бо подорожує без будь-якої візи.
Маю надію, що мої особисті роздуми, навіяні матеріалом газети, не вплинуть негативно на чиїсь погляди, переконання. Щиросердно бажаю колективу газети міцного здоров’я та творчих злетів!

З повагою С.ЧЕЛЯДІНА, вчитель, ваш читач

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,