У борців греко-римського стилю — 7 призових місць

Такого результату новоград-волинські борці греко-римського стилю, під керівництвом тренерів А.В.Назарчука, А.Г.Пукаса, Р.М.Савчука і С.С.Свірщука, досягли на чемпіонаті Житомирської області серед молоді, що проходив у обласному центрі.
Переможцем турніру у ваговій категорії 96 кг став Вадим Тимощук. Другі місця здобули Євген Шевчук (категорія 120 кг), Олександр Лібега (60 кг) та Іван Молітвін (70 кг). Третіми стали Назар Сороколєтов (60 кг), Максим Іванов (66 кг) і Володимир Стадник (74 кг), — повідомляють у федерації греко-римської боротьби.
У підсумку збірна команда міста Новограда-Волинського посіла друге командне місце, поступившись житомирянам.
Загалом у змаганнях взяли участь борці греко-римського стилю з Житомира, Новограда-Волинського (міста і району), Чуднова і Романова.