www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Міський голова видав розпорядження забезпечувати квітами заходи за його участю

24 Лютого 2017 | Оприлюднив: | 130 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

На заходи, які проводитимуться у Новограді-Волинському за участю міського голови, його заступників та секретаря міської ради, відтепер, в обов’язковому порядку, купуватимуть квіткову продукцію за бюджетні кошти. Відповідне розпорядження «Про придбання квіткової продукції» Віктор Весельський підписав 21 лютого.
Відповідно до документу, відповідальну місію — забезпечувати заходи букетами, корзинами та вінками — ввірили керуючому справами виконавчого комітету міської ради Дмитру Ружицькому. За інформацією міського голови, квіткову продукцію міська рада купуватиме з метою відзначення депутатів, посадових осіб виконавчих органів міської ради, членів виконавчого комітету міської ради, керівників підприємств, установ, організацій, членів територіальної громади міста за активну участь у громадському житті міста, а також — із нагоди їх днів народжень, для вшанування пам’яті членів територіальної громади міста та загиблих учасників АТО, для покладання квітів до пам’ятників із нагоди державних свят, знаменних дат тощо.
«Керуючому справами виконавчого комітету міської ради Ружицькому Д.А.: забезпечувати квітковою продукцією заходи, що проводяться за участі міського голови, секретаря міської ради, заступників міського голови; подавати документи на отриману квіткову продукцію до відділу бухгалтерського обліку міської ради; щомісячно, в останній день місяця, надавати відділу бухгалтерського обліку міської ради акти про використання квіткової продукції; відділу бухгалтерського обліку міської ради (Литвин С.В.) проводити оплату придбаної квіткової продукції, згідно з наданими документами, за рахунок коштів, передбачених на виконання програми «Інші видатки» та проводити її списання, відповідно до наданих актів», — йдеться у розпорядженні.
На жаль, загальна сума, яку планують витратити на квіти, не оприлюднена. Але, судячи із останньої «квіткової» платіжки виконавчого комітету міської ради, новоград-волинцям доведеться не шкодувати бюджетних коштів на виконання розпорядження мера. Відповідно до трансакції, 16 лютого міська рада заплатила приватному підприємцю за кошик із квітами 920 гривень…

vgolos.zt.ua
  1. 1 коментар в статье “Міський голова видав розпорядження забезпечувати квітами заходи за його участю”

  2. Написал: Ksuha 28.02.2017 | Ответить

    Цитировать

    Квіти завжди треба дарувати від душі, а ті їхні квіти будуть такі ж фальшиві, як і ті люди, хто їх даруватиме!

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,