www.zvyagel.com.uaПраздники Украины
free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Оренду за квартиру та комуналку міському голові Новограда відшкодовують із бюджету

03 Березня 2017 | Оприлюднив: | 83 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Новоград-Волинська міська рада щомісяця виплачує компенсацію у розмірі 50% від вартості орендної плати за квартиру, у якій проживає міський голова Віктор Весельський. Крім того, оплачує половину коштів за комунальні послуги міському голові. Відповідні платіжні доручення оприлюднив у соціальній мережі Facebook депутат міської ради Василь Остапчук.
За даними департаменту праці та соціального захисту населення Новоград-Волинської міської ради, користуватися такими привілеями міському голові дає можливість звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського». Цікаво, що рішення «Про внесення змін до Положень про звання «Почесний громадянин міста Новограда-Волинського» міська рада прийняла 21 квітня 2016 року — в період, коли Віктор Весельський вже був міським головою.
«Почесному громадянину надається 50% знижка за користування житлом (квартирна плата), комунальними послугами (газом, електроенергією та іншими послугами) в межах норм, передбачених чинним законодавством, за наявності та в межах відповідних кошторисних призначень. У разі проживання почесного громадянина в орендованому житловому приміщенні, йому надається компенсація в розмірі 50% вартості орендної плати, але не більше розміру прожиткового мінімуму для працездатних осіб. Компенсація витрат здійснюється управлінням праці та соціального захисту населення міської ради на підставі розрахунків надавачів послуг, договору оренди житла за рахунок коштів міського бюджету», — йдеться у документі.

vgolos.zt.ua
  1. 1 коментар в статье “Оренду за квартиру та комуналку міському голові Новограда відшкодовують із бюджету”

  2. Написал: sirrah 06.03.2017 | Ответить

    Цитировать

    гастролёр-нищеброд.

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,