www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Які документи потрібні для встановлення факту родинних відносин?

10 Березня 2017 | Оприлюднив: | 214 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Найчастіше люди стикаються з проблемами встановлення фактів родинних відносин тоді, коли внуки, наприклад, хочуть встановити споріднення з двоюрідними дідами та бабусями для отримання спадщини. Або хтось із родичів хоче довести спорідненість із іншим далеким родичем. Які документи потрібні для встановлення факту родинних відносин, — роз’яснюють фахівці Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги.
Цивільний процесуальний кодеск України, а саме п.1 ч.1 ст.256 передбачає можливість розгляду справи про встановлення факту родинних відносин між фізичними особами. Згідно з ч.1 ст.258 ЦПК України, у заяві повинно бути зазначено:

  • який факт заявник просить встановити, та з якою метою;
  • причини неможливості одержання або відновлення документів, що посвідчують цей факт;
  • докази, що підтверджують факт.

Встановлення факту родинних відносин відбувається на підставі судового рішення. Для цього необхідно подавати заяву до суду за місцем проживання фізичної особи про встановлення факту родинних відносин.
Перелік документів, які необхідно долучити до заяви:

  • паспорт;
  • ідентифікаційні номери платників податків;
  • докази, які підтверджують наявність цього юридичного факту (акти, листи ділового чи приватного характеру, особові справи, рішення судів, ордери на вселення, обмінні ордери, виписки з домових книг та інші документи, які вміщують відомості про родинні відносини);
  • довідки органів реєстрації актів цивільного стану про неможливість поновлення втрачених записів, внесення змін і доповнень, виправлень у записи актів цивільного стану;
  • квитанції про сплату судового збору;
  • копії заяви (за кількістю зацікавлених осіб).

Якщо ви підпадаєте під категорію осіб, які мають право на безоплатну вторинну правову допомогу, відповідно до ст.14 Закону України «Про безоплатну правову допомогу», — звертайтесь до місцевого центру з надання БВПД та отримайте не тільки кваліфіковану юридичну консультацію, але й адвоката від держави для складання документів процесуального характеру, зокрема, й заяви щодо встановлення факту родинних відносин між фізичними особами, за адресою: м.Новоград-Волинський, вул.Івана Франка, 31-А, тел.: (04141) 2-15-82.
Єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.

П.ПЕЛЕШОК, директор Новоград-Волинського місцевого центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,