Вдалий дебют

12 березня у Житомирі проходив відкритий турнір із таеквон-до (ITF) «Кращі з кращих» серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих.
Дебют наших спортсменів молодшої групи виявився вдалим: з 11 чоловік, які представляли Новоград, 10 — здобули медалі. Переможцями стали Аліна Рацлова (гімназія) і Микита Катюха (ЗОШ №5). Срібні призери — Андрій Самолюкевич (гімназія), Орест Остапчук (СШ №4), Артем Онищук (ЗОШ №6). Треті місця посіли Діана Тимощук, Максим Захарченко, Владислав Василенко, Артур Омелянчук (гімназія). Окремо відзначимо, що у віковій категорії до 17 років третє місце посів Данило Антонович (ЗОШ №7).
Якісну підготовку продемонстрували Орест Остапчук, Андрій Самолюкевич та Владислав Василенко.
Артем Онищук у фінальному поєдинку витримував зливу ударів від сильного суперника і, незважаючи на пропущені удари, проводив свої контратаки. Також відзначимо Діану Тимощук, яка проявила найкращі бійцівські якості. Всі нагороди були отримані в дисципліні «спаринг».
Запрошуємо бажаючих займатися таеквон-до (ITF) у спортзал гімназії ім.Лесі Українки (понеділок, середа, п’ятниця, початок — о 16:45).