www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Що таке безоплатна вторинна правова допомога та як її отримати?

24 Березня 2017 | Оприлюднив: | 43 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Безоплатна вторинна правова допомога — це правова допомога, що надається для захисту прав людини в суді за рахунок коштів Державного бюджету України.
Право на безоплатну вторинну правову допомогу мають:

  1. особи, середньомісячний дохід яких не перевищує двох розмірів прожиткового мінімуму, а також інваліди, які отримують пенсію або допомогу, що призначається замість пенсії, у розмірі, що не перевищує двох прожиткових мінімумів для непрацездатних осіб;
  2. діти-сироти; діти, позбавлені батьківського піклування; діти, які перебувають у складних життєвих обставинах; діти, які постраждали внаслідок воєнних дій та збройних конфліктів;
  3. внутрішньо переміщені особи та особи, які претендують на такий статус;
  4. ветерани війни та особи, на яких поширюється дія Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту», та особи, котрі претендують на такий статус;
  5. затримані особи.

Вичерпний перелік осіб, які мають право на БВПД, наведений у статті 14 ЗУ «Про безоплатну правову допомогу».
Для отримання БВПД потрібно звертатися за наступними адресами:

  • Новоград-Волинський місцевий центр — м.Новоград-Волинський, вул.Івана Франка, 31А, тел.: (04141) 2-15-82;
  • відділ «Олевське бюро правової допомоги» Новоград-Волинського МЦ — м.Олевськ, вул.Володимирська, 5, тел.: (04135) 2-40-37;
  • відділ «Баранівське бюро правової допомоги» Новоград-Волинського МЦ — м.Баранівка, вул.Першотравенська, 7, тел.: (04144) 4-34-52;
  • відділ «Ємільчинське бюро правової допомоги» Новоград-Волинського МЦ — смт.Ємільчине, вул.Соборна, 18, тел.: (04149) 4-34-79;
  • відділ «Пулинське бюро правової допомоги» Новоград-Волинського МЦ — смт.Пулини, вул.Незалежності, 12, тел.: (04131) 3-12-19.

Упродовж 10 днів із дати звернення особи з усіма необхідними документами центр правової допомоги повинен прийняти рішення про призначення адвоката, який вестиме справу, або надати обгрунтовану відмову у наданні БВПД.
Якщо справу можна вирішити без звернення до суду, то центр правової допомоги безоплатно проконсультує особу, яка звернулася по допомогу.
Що потрібно для звернення до центру правової допомоги?
Зателефонувати до найближчого центру правової допомоги або на єдиний телефонний номер системи безоплатної правової допомоги: 0-800-213-103.
Проконсультуватися з фахівцями центру правової допомоги щодо права на правову допомогу за рахунок держави, часу візиту та необхідних документів, які треба взяти із собою для попередньої безоплатної консультації.
Скласти письмове звернення про надання БВПД, завітавши до центру правової допомоги. За потреби, звернення допоможе скласти працівник центру.
Подати документи разом із зверненням для підтвердження приналежності до однієї з визначених ЗУ «Про безоплатну правову допомогу» категорій осіб.

Інформація Новоград-Волинського місцевого центру БВПД

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,