www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Обережно, використані презервативи…

31 Березня 2017 | Оприлюднив: | 136 просмотров
1 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 51 vote, average: 5,00 out of 5 (1 оценок, в среднем: 5,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Разом зі снігом у містах сходить не лише асфальт, ще й «оголюються» лісосмуги, береги річок. І цей факт, на жаль, засвідчує: хоч ми і звикли звинувачувати у проблемах усіх, але й серед нас є ті, хто ці проблеми створює. Часом — у надто непривабливий спосіб.
Ось таку картину (на фото — лише частина) побачила я з сім’єю, прийшовши вихідного дня на берег річки Смолка, у районі «провалки». Чого тут тільки не залишили «відпочивальники» — пляшки, обгортки, предмети гігієни, засоби контрацепції… І совість свою залишили. Хтось щось казав про Європу? Таких, повірте, там не чекають… Тож, йдучи на природу, не забудьте взяти з собою пакети для сміття, щоб мати змогу де поставити не те що мангал, а власну ногу.
Післямова: Коли ми прибрали місце, де збиралися відпочивати, мій син запитав: «А тепер, коли чисто, нам можна у Європу?» «Подивимося, сину, як прийдемо наступного разу…».

Юлія КЛИМЧУК
Фото автора
  1. 1 коментар в статье “Обережно, використані презервативи…”

  2. Написал: Ksuha 03.04.2017 | Ответить

    Цитировать

    От, якби й нагодувати тими презервативами тих, хто їх використав, і добре , що використав, бо таке гімно плодитися не повинно!

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , , ,