www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Перейменують вул.Єрьоменка?

14 Квітня 2017 | Оприлюднив: | 106 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

Відбулося засідання комісії з питань топоніміки та охорони культурної спадщини при виконавчому комітеті міської ради.
Розглядалося питання щодо перейменування вул.Єрьоменка, ініційоване радою студентського самоврядування Новоград-Волинського ПЕТ. Начальник відділу культури міської ради Лариса Заєць зачитала довідку про Почесного громадянина міста, маршала Єрьоменка А.І. та його вагомий внесок у розбудову нашого міста.
Заступник міського голови Гвозденко О.В. запропонувала звернутися до депутата міської ради з пропозицією вивчити думку мешканців вул.Єрьоменка щодо перейменування даної вулиці.
Також було зачитано лист від Всеукраїнської ГО інвалідів «Чорнобиль-допомога», в якому зазначено, що члени організації приєднуються до ініціативи провідника ОУН Максима Гопки про повернення назви місту — полісиноніма Звягель.
Було вирішено провести інформаційну кампанію у друкованих та електронних ЗМІ щодо перейменування міста Новограда-Волинського у Звягель. А також провести опитування серед мешканців міста.

За інформацією міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,