Змагаються допризовники

\"ЗмагаютьсяУ Житомирі на базі військового інституту ім.С.П.Корольова Міністерства оборони України відбулася обласна спартакіада серед допризовної молоді. Команду Новоград-Волинського району представляли учні Гульської ЗОШ І-ІІІст.: Іван Квітченко, Ігор Шелест (тренер А.В.Чечет), Віталій Колесник, учень Чижівської ЗОШ ІІІ ст. (тренер О.П.Шевчук), Юрій Семенюк, учень Пилиповицької ЗОШ І-ІІІст. (тренер А.В.Марценюк), Кирило Яременко учень Новороманівської ЗОШ І-ІІІ ст. (тренер Д.В.Гичко). Представник команди — тренер-викладач РЦТСТУМ відділу освіти райдержадміністрації В.В.Стародуб.
Допризовники змагалися у таких розділах програми: підтягування на поперечині, біг (100 м), метання гранати «Ф-1» на дальність, плавання (50 м), біг (3000 м). У кожному з видів програми до командного заліку зараховувалися п’ять результатів учасників команди. Переможці спартакіади визначалися в особистому та командному заліках.
Наша команда виборола третє загальнокомандне місце, пропустивши вперед спортсменів із Пулинського району та Коростеня.
В особистих змаганнях: 3 місце в бігу на 3000 м — Іван Квітченко, четвертий показник — у Віталія Колесника, шостим фінішував Юрій Семенюк. В особистому заліку у всіх розділах програми з 70 учасників третю сходинку посів Кирило Яременко.