Клуб «Січ» здобув 8 медалей

22-23 квітня у м.Чернівці проходив відкритий всеукраїнський турнір «CHERNIVTSI OPEN». На змагання завітали дві команди з Молдови та команда з Румунії. В цілому у турнірі взяли участь 55 клубів та 660 спортсменів, що свідчить про високий рівень конкуренції.
У підсумку команда клубу «Січ» (15 спортсменів) потрапила в десятку кращих клубів, здобувши 3 перших місця та 5 — третіх.
Кращими стали Максим Загривий, Ірина Гарбовська та Дмитро Коваль. Почесне третє місце здобули Сергій Ганношин, Ангеліна Жовталюк, Анна Карплюк, Арсен Зубрицький та вихованка ДЮСШ Новоград-Волинської районної ради Анастасія Сімончук.
За крок до медалі зупинилися Дмитро Смоляр та Денис Рахновецький, посівши 5 місце.
Дякуємо спортсменам за хороший виступ. А вже 29 квітня команда вирушить до м.Житомир на чемпіонат Житомирської області.