«Авангард», «Звягель» і городницьке «Полісся» стартували в кубку області

Минулої суботи, 22 квітня, у боротьбу за обласний кубковий трофей включилися футбольні команди з Новограда-Волинського і району. Було зіграно перші матчі 1/8 фіналу кубку пам’яті Героїв Небесної Сотні.
«Авангард» на домашньому стадіоні приймав минулорічного бронзового призера — ФК «Бердичів». Гра, яку відвідали понад триста уболівальників (рекорд для перших матчів кубку на цій стадії) переможця не виявила, завершившись із рахунком 1:1. На гол П.Галагана після виходу віч-на-віч із воротарем за декілька хвилин гості відповіли своїм гольовим випадом. Сталося це ще у першому таймі. У другій половині гри «Авангард» мав шанс вирвати перемогу, проте гостей виручила поперечина воріт.
Новоградський «Звягель» у той же день проводив виїзний матч у Романові, де розгромив місцеву «Зорю-Енергію» з рахунком 4:1. Три голи — в активі Я.Корнійчука, ще один — В.Балана.
Городницьке «Полісся», теж граючи на виїзді, досягло результативної нічиєї (2:2) із «Фортуною» (Андрушівка).
Матчі-відповіді відбудуться вже цієї суботи, 29 квітня.