Кубок області: «Звягель» і «Полісся» йдуть далі

Відбулися матчі-відповіді 1/8 фіналу кубку Житомирської області з футболу пам’яті Героїв Небесної Сотні.
До чвертьфіналу за підсумками цього етапу потрапили дві з трьох команд, що представляють Новоград-Волинський і район, — міський «Звягель» та городницьке «Полісся».
«Звягель» після виїзної перемоги над ФК «Зоря-Енергія» тиждень тому (4:1) і в домашній грі виявився на голову сильнішим за опонента — 5:0.
Городницьке «Полісся», здобувши результативну нічию в гостях (2:2), у матчі-відповіді розгромило «Фортуну» з Андрушівки — 4:0.
Із боротьби за кубок області вибув «Авангард», поступившись на виїзді ФК «Бердичів» із рахунком 1:0 (перша гра — 1:1).

Таким чином у чвертьфіналі «Звягель» зіграє з командою «Технічний ліцей» (Черняхів), а городницьке «Полісся» — з ФК «Бердичів».
Відзначимо також, що у грі залишаються обидва коростенських клуби — традиційні фаворити всіх футбольних змагань обласного рівня.