Борці успішно погостювали на турнірі в Олевську

\"БорціВсеукраїнський турнір із вільної боротьби серед кадетів 2002 р.н. і молодших пам’яті воїнів АТО, що проходив у Олевську, зібрав рекордну кількість учасників для цього регіону: 250 борців із різних областей України.
Команда з Новограда-Волинського здобула десять нагород і посіла третє загальнокомандне місце після господарів та Львова.
Переможцями стали Михайло Ничипорук (категорія 66 кг), Арсен Мірзабекян (47 кг) та Кирил Скорик (32 кг).
Другі місця посіли Денис Обух (66 кг), Михайло Кулініченко (58 кг), Катерина Звольська (25 кг).
Треті місця: Олексій Васильєв (66 кг), Михайло Васильєв (35 кг), Максим Пантус (29 кг) і Роман Бортнік (23 кг).
Тренерський штаб (А.К.Ясиневич, Ю.Л.Мірзабекян, О.В.Копчук, О.В.Гуцан) вітає переможців та призерів!