www.zvyagel.com.uaПраздники Украины

free counters
Сайт СШ №7 г.Новограда-Волынского
Сайт Свято-Троицкого кафедрального собора г.Новограда-Волынского Яндекс.Метрика
МЕТА - Украина. Рейтинг сайтов
Украина онлайн


Коротко…

26 Травня 2017 | Оприлюднив: | 43 просмотров
0 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 50 votes, average: 0,00 out of 5 (0 оценок, в среднем: 0,00 из 5)
Для того щоб оцінити запис, ви повинні бути зареєстрованим користувачем сайту.
Loading...

КУЛЬТУРНО-МИСТЕЦЬКА АКЦІЯ ДО ДНЯ ГЕРОЇВ — «ЗВЯГЕЛЬ — МІСТО ГЕРОЇВ»
За ініціативою студентів комунального вищого навчального закладу «Новоград-Волинський медичний коледж», яка була підтримана міським головою В.Л.Весельським, управлінням у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради, було створено молодіжний проект «Звягель — місто Героїв» щодо створення національно-патріотичного муралу із різнопланових малюнків, присвячених Дню Героїв.
Організаційним комітетом було розглянуто понад 40 пропозицій від учнівської й студентської молоді та обрано 8 малюнків, які нанесені на внутрішній бік паркану військової частини А3814 Новоград-Волинського гарнізону.
Учасниками акції стали вихованці ЗОШ № 3, 4, 6, НВК «Гімназія імені Лесі Українки — школа І ступеня», міська Школа мистецтв, економіко-гуманітарний коледж, медичний коледж.

Н.БОРИС, начальник управління у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту міської ради

ДНЗ №9 ВІДСВЯТКУВАВ СВІЙ 60-РІЧНИЙ ЮВІЛЕЙ!
18 травня дитячий навчальний заклад №9 «Теремок» відзначив свій 60-річний ювілей. У вітальному слові заступник міського голови Оксана Гвозденко зазначила: «Сьогоднішній ювілей — це 60 років наполегливої праці до того, що ми наразі маємо: затишний садочок, в якому щоранку зустрічають дітей із посмішкою та радісними обіймами. Це — 60 кроків у такій важливій справі, як виховання та навчання маленьких громадян нашого міста. Міська влада дбає про цей заклад. Будьте певні, що у планах — тільки розвивати, робити його ще більш затишним і кращим».
МІСЬКИЙ ГОЛОВА ЗУСТРІВСЯ З НАЧАЛЬНИКОМ ГУ ПЕНСІЙНОГО ФОНДУ УКРАЇНИ В ОБЛАСТІ
22 травня міський голова В.Л.Весельський провів робочу зустріч із начальником Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області І.А.Заінчковським, з метою обговорення питань щодо реалізації проекту «Прозорий соціальний офіс» та його фінансування.
На початку зустрічі очільник міста поінформував про напрацювання у плані реалізації проекту «Прозорий соціальний офіс», приїзд міністра соціальної політики України А.О.Реви у м.Новоград-Волинський з даного приводу.
У свою чергу, начальник Головного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області запевнив, що він особисто доповість Голові правління Пенсійного фонду України О.Б.Зарудному щодо дольової участі у реалізації проекту «Прозорий соціальний офіс» у м. Новоград-Волинський.
У ході обговорення присутні розглянули ескізний проект «Прозорого соціального офісу», відповідно до якого на першому поверсі здійснюватимуть прийом громадян працівники Новоград-Волинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України в Житомирській області, а на другому — спеціалісти департаменту праці та соціального захисту населення міської ради.
Потому присутні оглянули нежитлову будівлю на вулиці Шевченка, 20, де і проводитимуться будівельні роботи зі спорудження соціального офісу, та земельну ділянку на вулиці Чернишевського, 2а, яка планується під будівництво ЦНАПу.

Відділ інформації та зв’язків із громадськістю міської ради

Вы должны войти что бы писать комментарии.

Позначки:, , ,